Nie żyje 18-letnia gwiazda internetu Żródło: unsplash.com/Prateek Gautam

18-letnia gwiazda TikToka odebrała sobie życie. Rodzina jest załamana

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Nie żyje 18-letnia gwiazda TikToka. Dziewczynka, która w sieci działała pod pseudonimem Dazharia ‘Dee’ Shaffer, jak poinformowała rodzina, popełniła samobójstwo. Zrozpaczeni fani spekulują, że powodem tak tragicznego czynu była rosnąca sława.

  • Nie żyje 18-letnia gwiazda internetu
  • Dziewczynka sama odebrała sobie życie
  • Niepokojący wpis

Nie żyje ulubienica nastolatek. O jej śmierci poinformowano dopiero po kilku dniach. Rodzina wciąż nie może uwierzyć w cały horror, Shaffer była jeszcze tak młoda.

Nie żyje nastoletnia gwiazda internetu

Jak podaje Pomponik, 11 lutego prasę obiegła wstrząsająca wiadomość o śmierci zaledwie 18-letniej gwiazdy TikToka - dziewczyna w sieci była znana pod pseudonimem Dazharia ‘Dee’ Shaffer.

Mieszkanka Luizjany w popularnej aplikacji zgromadziła przeszło 1,7 miliona fanów, a na Instagramie blisko 200 tysięcy obserwatorów. Mimo młodego wieku Dee zyskała ogromną popularność, a jej sława stale rosła.

Przy okazji zabawy w śniegu Paulina Sykut odsłoniła twarz córki. Przy okazji zabawy w śniegu Paulina Sykut odsłoniła twarz córki. "Urocze dziewczyny"Czytaj dalej

Niestety, 9 lutego nastolatka odebrała sobie życie. Chociaż w mediach społecznościowych Dee zawsze była uśmiechnięta, w rzeczywistości, jak donosi Pomponik, zmagała się z problemami. Przygnębiającą informację potwierdzili jej rodzice.

Mam złamane serce. Nie mogę w to uwierzyć. Chciałabym usłyszeć, że to żart, ale tak nie jest. Chciałabym umrzeć zamiast Ciebie. Spoczywaj w pokoju mój aniele. Wszyscy mówią, o tym jak nam się nie układało, ale nikt nie wspomina o tym, jak dobrze nam było razem - napisała w sieci jej mama.

Żałuję tylko, że nie powiedziałaś mi o swoim stresie i myślach o samobójstwie. Teraz wracam do domu, a Ciebie już nie będzie, czekającej na mnie. Muszę pozwolić Ci latać z aniołami. Tatuś Cię kocha- dodał jej ojciec.

Tragedii można było uniknąć?

Dziewczynka ponoć nie zwierzała się nikomu ze swoich problemów, a nieznikający z jej twarzy uśmiech mylnie wskazywał, że wszystko jest w porządku. Tymczasem okazuje się, że dzień przed tragedią Dee zasygnalizowała, że coś jest nie tak.

W przeddzień samobójstwa 18-latka opublikowała w mediach serię filmików, które zatytułowała "Ostatni wpis". Wiele wskazuje na to, że w ten sposób chciała poinformować o swoich zamiarach.

Rozżaleni fani przesyłają rodzinie Dee kondolencje i słowa wsparcia. Wielu wciąż nie może uwierzyć, że młodziutka gwiazda targnęła się na własne życie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Instagram

Następny artykuł