Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska Piotr Gąsowski

Eastnews / tricolors

Niesmaczny żart Piotra Gąsowskiego

29 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Jednym z gości na ostatnim lajwie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora był Piotr Gąsowski. Postanowił podzielić się niesmacznym żartem. Wszystko się nagrało.

  • Piotr Gąsowski z Maciejem Dowborem od lat wspólnie prowadzą program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  • Niedawno dziennikarz gościł u kolegi z programu na wieczornym lajwie

  • Jego wypowiedź wzbudziła dużo emocji i oburzenia

Joanna Koroniewska ze swoim mężem często prowadzą popularne lajwy na Instagramie. Niedawno jednym z gości podczas wieczornej pogadanki był Piotr Gąsowski. Postanowił opowiedzieć kontrowersyjny żart, który nie wszystkim przypadł do gustu.

Rozmowa Piotra Gąsowskiego z Dowborami

Piotr Gąsowski należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Widzom jest znany głównie z prowadzenia popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który w ostatnich latach jest jednym z czołowych formatów telewizji Polsat. Jednak zdarzają się mu tam czasem wpadki (więcej tutaj).

Niedawno zdecydował się wziać udział w zorganizowanym przez swojego kolegę z programu lajwie na Instagramie. Maciej Dowbor wraz z małżonką, Joanną Koroniewską, regularnie organizują spotkania z różnymi znanymi osobistościami, podczas których luźno rozmawiają przed internetową publicznością. Tego wieczoru ich gościnią była Anna Skura, jednak niespodziewanie do rozmowy dołączył się Piotr Gąsowski.

Tam postanowił podzielić się nietypową historią ze swojej podróży. Opowiedział jak podczas rejsu bardzo potrzebował udać się do toalety, która akurat była zajęta. Podróżował ze znajomymi, więc nie chciał się przed nimi ośmieszyć. Wyraził także ubolewanie nad tym, że nikt mu nie współczuł.

Anna Skura chętnie podchwyciła temat i opowiedziała o swoich niedolegliwościach podczas wycieczek. Wyznała jak podczas jednej z górskich wycieczek niespodziewanie dostała okres. Miała być zupełnie na to nieprzygotowana, a do najbliższego schronienia mieli zejść dopiero za dwa dni. Jej historia wzbudziła wiele współczucia - i stała się przyczyną ciekawego żartu Gąsowskiego.

Iza Małysz

Żona Adama Małysza spakowała walizki. Wzruszające rozstanie z rodzinną Wisłą

CZYTAJ DALEJ

Kontrowersyjny dowcip Piotra Gąsowskiego

Rozochocony Gąsowski postanowił pociągnąć dłużej temat okresu. Wyznał, że nie mógł się powstrzymać od opowiedzenia zabawnego żartu o dwóch dinozaurach, które od paru dni podróżowały bardzo spragnione. Gdy w końcu dotarły do wodopoju, samiec dinozaura wskoczył do wody i zachęcił do tego swoją partnerkę.

 - "Chodź, wykąpiesz się", ona mówi: "Nie, mogę mam okres", na to on : No to wsadź se owcę" - zakończył zabawną historyjkę Piotr Gąsowski.

Dowcip jednak nie wywołał spodziewanego rozbawienia. Maciej Dowbor zażenowany schował twarz w dłoniach i zniknął na chwilę z kadru, Anna Skura początkowo się nie zaśmiała, podobnie jak Joanna Koroniewska.

- Na moim koncie? Taki dowcip? - zapytała zażenowana.

Rozbawił was kawał Piotra Gąsowskiego?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >