Swiatgwiazd.pl
Jakub Stępniak

Celebrity Monitor/Splash News/EAST NEWS

Nie żyje Jakub Stępniak, jego mama poinformowała fanów na Facebooku

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów spływają tragiczne doniesienia - nie żyje Jakub Stępniak. Wieści przekazała matka artysty, informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Kobieta opisała, jak wyglądały ostatnie dni polsko-amerykańskiego wokalisty. Wszystko miało zacząć się od niepozornej infekcji.

  • Nie żyje Jakub Stępniak

  • Organizm artysty zmagał się z infekcją skóry

  • Kuba Ka zasłynął między innymi jako działacz społeczny

Jakub Stępniak, znany szerszemu gronu odbiorców jako Kuba Ka lub Amen Ra, nie żyje. Przykre informacje pojawiły się w sobotę 8 marca na Facebooku. Wiadomości o śmierci artysty potwierdzili również przedstawiciele studia, z którym Jakub Stępniak współpracował. Wokalista odszedł, dożywając wieku 35 lat.

Nie żyje Jakub Stępniak

Jakub Stępniak odszedł w piątek 23 kwietnia 2021 roku. Zmarł w Los Angeles; przez kilka miesięcy jego organizm zmagał się z chorobą, która oficjalnie nie została zdiagnozowana.

Jak napisała na Facebooku matka wokalisty, problemy Jakuba Stępniaka ze zdrowiem zaczęły się pół roku temu. Na skórze artysty rozwinęła się infekcja, co skłoniło go do wizyt w kilku miejscowych klinikach. Medycy nie postawili jednak żadnej konkretnej diagnozy. Jak relacjonuje Tina Trozzo, lekarze mieli „zignorować jego przypadek”.

Matka celebryty opisała, jak wyglądały ostatnie dni jej dorosłego dziecka. Okazuje się, iż Jakub Stępniak cierpiał między innymi z powodu licznych ran widocznych na skórze. 35-latek odszedł we śnie.

[EMBED-1491]

- Mój syn cierpiał straszny ból, rany na skórze wywołały zapalenie na całym ciele. Odszedł we śnie kompletnie wyczerpany, bez żadnej diagnozy i prawdziwej opieki medycznej w najpiękniejszym mieście na świecie - Los Angeles - czytamy w social mediach.

Tina Trozzo zapowiada, że jest gotowa podjąć walkę z „mafią lekarzy” z Los Angeles. Apeluje do internautów, którzy mogą posłużyć jej w tej kwestii radą, o pomoc.

Życie i kariera Jakuba Stępniaka

Jakub Stępniak, znany również jako Kuba Ka, pochodził z Gdańska. Już jako nastolatek interesował się show-biznesem, co w późniejszych latach zaowocowało jego zaangażowaniem w życie publiczne i działania społeczne. Jego kariera rozwinęła się szczególnie po wyprowadzce rodziny do Stanów Zjednoczonych. W USA Jakub Stępniak szybko zyskał status celebryty.

Jakub Stępniak przez lata angażował się w działalność charytatywną. Organizował między innymi koncerty, które miały na celu zbieranie funduszy na rzecz schronisk dla zwierząt. Był również polskim przedstawicielem UNICEF i ONZ.

W pewnym momencie swojego życia wstąpił do kościoła scjentologicznego. Po odejściu z ruchu religijnego przeżył załamanie na tle nerwowym. Od tamtej pory posługiwał się pseudonimem Amen Ra.

[EMBED-1783]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Kozaczek, Facebook, Gala

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >