Swiatgwiazd.pl
M jak Miłość

Facebook.com/M jak miłość

Od jutra TVP będzie transmitować "M jak miłość" od pierwszego odcinka

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

TVP właśnie zapowiedziało emisję starych odcinków serialu "M jak Miłość". Wiadomość ta nie przypadła jednak do gustu wszystkim fanom. Chodzi o kanał, na którym ma pojawiać się hitowa produkcja - wielu internautów deklaruje bowiem, że nie ma do niego dostępu. Nietrafiona, zdaniem niektórych, jest również sama godzina emisji.

  • TVP zapowiada ponowną emisję serialu „M jak Miłość”

  • Nie wszyscy przyjęli tę wiadomość z entuzjazmem

  • Niektórzy zarzucali stacji, że godzina emisji serialu jest nieodpowiednia

  • Problematyczny okazał się również dostęp do kanału TVP Kobieta

Serial „M jak Miłość” debiutował na antenie TVP w 2000 roku. Mimo upływu lat produkcja wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością; w każdy poniedziałek i wtorek przed telewizorami zasiadają setki widzów ciekawych dalszych losów fikcyjnej rodziny Mostowiaków. Już niedługo entuzjaści „M jak Miłość” będą mieli okazję odświeżyć sobie stare odcinki hitowego serialu.

TVP zapowiada emisję starych odcinków „M jak Miłość”

Dziś, tj. w środę 5 maja, Telewizja Polska ogłosiła, że na antenę powracają najstarsze odcinki hitowego serialu „M jak Miłość”. O wszystkim dowiedzieli się użytkownicy Facebooka, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

W poście opublikowanym w social mediach poinformowano, że pierwszy odcinek 1 sezonu „M jak Miłość” pojawi się na antenie już jutro, w czwartek 6 maja. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 08:50. Osoby zainteresowane odświeżeniem hitu TVP powinny włączyć o wyznaczonej porze kanał TVP Kobieta.

- Uwaga! Już od jutra na kanale TVP Kobieta rozpoczyna się emisja M jak Miłość od pierwszego odcinka! Zapraszamy od poniedziałku do piątku o 8:50! - czytamy w mediach społecznościowych.

Fani nie kryją rozczarowania. Nie odpowiada im kanał oraz godzina emisji

Decyzja o ponownej emisji serialu „M jak Miłość” od pierwszego odcinka nie została przyjęta wśród fanów z jednogłośnym entuzjazmem. W mediach społecznościowych natychmiast zawrzało od komentarzy. Pod postem przewijały się dwa główne „zarzuty”.

Fanom nie spodobała się przede wszystkim godzina emisji serialu. Jak pisali w komentarzach, o ósmej rano wiele osób jest w trakcie codziennych obowiązków i zwyczajnie nie ma możliwości zasiąść przed telewizorem.

- Godzina emisji - porażka - napisała jedna z internautek.

- Wszystko super... tylko nie ta godzina - dodaje ktoś inny.

Kolejną problematyczną kwestią okazał się również kanał emisji pierwszych odcinków „M jak Miłość”. Internauci licznie zgłaszali, że ich dostawcy mediów nie oferują kanału TVP Kobieta. Jak informowali w odpowiedzi administratorzy konta na Facebooku, Telewizja Polska dokłada wszelkich starań, by poszerzyć dystrybucję kanału TVP Kobieta. Niektórzy użytkownicy sieci przypominali, że serial „M jak Miłość” jest dostępny na platformie VOD.

- Moglibyście dać na TVP1 lub TVP2 nie każdy ma ten kanał. Zamiast w kółko powtarzać Ranczo od pierwszego odcinka - proponowała jedna z użytkowniczek Facebooka.

- Nie mam tego kanału... - komentuje inna osoba.

Uwaga! Już od jutra na kanale TVP Kobieta rozpoczyna się emisja #MjakMiłość od pierwszego odcinka! Zapraszamy od poniedziałku do piątku o 8:50! ❤

Opublikowany przez M jak miłość Środa, 5 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: Facebook, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >