Oliwia Bieniuk na odważnym zdjęciu Żródło: Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk wrzuciła do sieci odważną fotkę. Tata 18-latki nie powstrzymał się od komentarza

5 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Oliwia Bieniuk nieczęsto publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Pięknymi kadrami potrafi jednak mocno zaskoczyć swoich fanów. W tym przypadku nie było inaczej - jej najnowsze zdjęcie przykuło uwagę nie tylko jej najwierniejszych obserwatorów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób pozuje Oliwia Bieniuk
  • Jak fani i jej tata zareagowali na zdjęcie
  • W sukience jakiej marki pozuje Bieniuk

18-letnia Oliwia Bieniuk rośnie na oczach swoich obserwatorów. Porównując zdjęcia jeszcze sprzed dwóch lat, można śmiało stwierdzić, że córka Anny Przybylskiej nigdy nie była tak kobieca, jak do tej pory.

Oliwia Bieniuk odważna jak nigdy

Oliwia Bieniuk zdecydowanie zaskoczyła swoim ostatnim zdjęciem. Pozuje na niej w eleganckiej, zmysłowej sukience. W dodatku bez stanika, co przysporzyło początkującej modelce rozgłosu.

Zdjęcie jest jednym z dowodów na to, że 18-latka ma szansę podbić świat show biznesu. To z resztą nie pierwszy raz, kiedy udowodniła swój talent. Pozowała już w kilku profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a nawet pojawiła się na okładce magazynu “Viva!”.

Fani są zachwyceni odważnym zdjęciem Oliwii Bieniuk. Po raz pierwszy córka Anny Przybylskiej postanowiła w tak zmysłowy sposób pokazać swoje kobiece kształty.

Joanna Kurowska prosi o pomoc. Dom jej przyjaciółki nagle stanął w płomieniachJoanna Kurowska prosi o pomoc. Dom jej przyjaciółki nagle stanął w płomieniachCzytaj dalej

Nie musiała zatem długo czekać na ich reakcję. Pod zdjęciem pojawiły się takie komentarze, jak: “Piękna po mamie”, “Odważnie…”. Jeden z nich brzmiał “Super jesteś, ale czy nie za szybko?”, a jego autorka chciała zwrócić uwagę na jej młody wiek.

Zdjęcia nie omieszkał skomentować też tata Oliwii, Jarosław Bieniuk. Ten wyraźnie wspiera ją w karierze i daje jej o tym pamiętać. Pod postem zostawił córce “serduszko”.

Sukienka od partnerki ojca

Co ciekawe, sukienka, w której pozuje Oliwia Bieniuk to dzieło marki Zuzanny Pactwy, która jest obecną partnerką Jarosława Bieniuka.

Całkiem niedawno był piłkarz Lechii Gdańsk pokazał na Instagramie zdjęcie z wyjazdu do Szwajcarii. Stamtąd też fotką pochwaliła się Oliwia Bieniuk. Na wyjeździe nie zabrakło zarówno chłopaka 18-latki, jak i właśnie Zuzanny Pactwy.

Zuzanna Pactwa prowadzi własną markę odzieżową “Rise”. Ubrania są dostępne dla osób, które napiszą do niej wiadomość prywatną na Instagramie.

Oliwia Bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: radiozet.pl / onet.pl

Następny artykuł