Oliwia Bieniuk Żródło: Instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji zdjęciowej. Fani zaniemówili

17 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fani mieli okazję zapoznać się z nową odsłoną Oliwii Bieniuk. W październiku córka Anny Przybylskiej skończy 19 lat. Nie jest już małą dziewczynką, o czym postanowiła przypomnieć poprzez najnowszą sesję zdjęciową. Dorastająca celebrytka zapozowała w marynarce i koronkowej bieliźnie.

  • Oliwia Bieniuk niedawno skończyła 18 lat
  • Ostatnio coraz chętniej udziela się w social mediach
  • Fanów zachwyciła nieznana im dotąd, bardziej zmysłowa odsłona aspirującej celebrytki

Oliwia Bieniuk może cieszyć się coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów. Parę miesięcy temu córka Anny Przybylskiej skończyła 18 lat i od pewnego czasu stara się odłączyć od utrwalonego w głowach wielu Polaków wizerunku małej dziewczynki. Niewykluczone, że sesja z Martyną Milczarek będzie miała w tym swój udział.

Plany Oliwii Bieniuk na przyszłość

Obecnie młoda Oliwia Bieniuk jest znana głównie za sprawą swoich rodzinnych powiązań jako córka polskiej aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Związek jej rodziców zakończył się w chwili śmierci aktorki, która nastąpiła w 2014 roku. Anna Przybylska cierpiała na nowotwór złośliwy trzustki.

W tamtych latach wielu Polaków kojarzyło postać Oliwii Bieniuk jako małą dziewczynkę, co przez lata, naturalną koleją rzeczy, uległo zmianie. Dnia 18 października 2020 roku Oliwia Bieniuk obchodziła osiemnaste urodziny. Oznacza nie tylko rozpoczęcie procesu wkraczania w dorosłość, ale i podejmowanie ważnych życiowych decyzji, także tych zawodowych. Debiut przed kamerą (chociażby w produkcji “Jak nie zgubić siebie” dostępnej w serwisie Youtube) aspirująca celebrytka ma już za sobą. W takiej sytuacji pytanie “co dalej?” nasuwa się samoistnie.

Oliwia Bieniuk chętnie udziela się w mediach społecznościowych - w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Nie stroni także od udzielania wywiadów. Jak się okazuje, ma jednak liczne wątpliwości dotyczące własnej drogi zawodowej. Często zastanawia się w duchu nad tym, jak jej decyzje oceniłaby matka.

Andrzej Dużyński zamierza unieważnić podział majątku z Rodowicz? Tabloid mówi o złożonym do sądu wnioskuAndrzej Dużyński zamierza unieważnić podział majątku z Rodowicz? Tabloid mówi o złożonym do sądu wnioskuCzytaj dalej

- Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? - przyznała Oliwia Bieniuk.

Ojciec Oliwii Bieniuk pozwala córce na dokonywanie własnych wyborów. Choć do niedawna uparcie obstawiał przy tym, że na świat show-biznesu jest dla jego pociechy jeszcze za wcześnie, teraz zapewnia o swoim rodzicielskim wsparciu.

- Ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, gdzieś doradzać ewentualnie, ostrzegać. Będziemy trzymać kciuki. Czas pokaże, czy to się wszystko udało - powiedział Jarosław Bieniuk.

Nowa odsłona Oliwii Bieniuk

Tymczasem dorastająca Oliwia Bieniuk nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Ostatnio fani mieli okazję zapoznać się z nową odsłoną początkującej modelki. Owocem współpracy Oliwii Bieniuk z fotografką Martyną Milczarek były zdjęcia, do których córka Anny Przybylskiej zapozowała w oversize’owej marynarce i czarnym biustonoszu.

Uwagę internautów w szczególny sposób skradły ujęcia z backstage’u. Na jednym z nich widać, jak Oliwia Bieniuk zasłania nagą klatkę piersiową ręką. Trzeba przyznać, że w taką jej odsłonę trudniej skojarzyć już z małą dziewczynką, która przed laty spędzała rodzinne chwile u boku obojga rodziców.

OB 2

OB 3

Źródło: screen pudelek.pl

OB 1

Źródło: Instagram.com/oliwia.bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Pudelek, Viva!

Następny artykuł