Swiatgwiazd.pl
Pamela Anderson wyszła za mąż po raz szósty

THOMAS SAMSON/AFP/East News

Pamela Anderson wyszła za mąż za własnego pracownika. Na zdjęciach ze ślubu wygląda olśniewająco

28 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Pamela Anderson kojarzona jest nie tylko ze swoją rolą w "Słonecznym patrolu", ale również z barwnego życia osobistego. Gwiazda ma na koncie pięć rozwodów i liczne związki, o których informowała prasa. Jak się okazuje, rok o

Pamela Anderson od lat daje portalom plotkarskim tematów do licznych newsów. Jej życie osobiste mogłoby posłużyć jako postawa do stworzenia scenariusza do filmu. Romanse gwiazdy było szeroko omawiane przez prasę, a każde rozstanie skrupulatnie odnotowane i rozbierane na części pierwsze. Teraz o aktorce znowu zrobiło się głośno. Właśnie wzięła ona swój szósty ślub.

Pamela Anderson rok temu wyszła za mąż za producenta filmowego.

Na początku zeszłego roku w mediach społecznościowych pojawiło się aktorki z producentem filmowym Jonem Petersem. W sieci szybko zaczęły więc krążyć informacje o tym, że para zdecydowała się na ślub. Jednak już po 12 dniach po domniemanej od ceremonii związek miał się rozpaść.

Dziś Pamela Anderson utrzymuje, że do żadnego ślubu nie doszło, natomiast Peters twierdzi, że został wykorzystany przez aktorkę. Miał jej pomóc w spłaceniu ogromnego długu. Od tego czasu nie pojawiały się żadne informacje o kolejnych miłosnych zawirowaniach w życiu uczuciowym aktorki.

Tajemniczy ślub z tajemniczym mężczyzną

Niespodziewanie portal Daily Mail opublikował informację, że gwiazda znów jest szczęśliwie zakochana, a co więcej - wyszła za mąż po raz szósty. Z artykułu wynika, że para stanęła na ślubnym kobiercu w Wigilię. Pamela Anderson i jej nowa miłość złożyli przysięgę małżeńską podczas intymnej ceremonii, która odbyła się na działce gwiazdy na wyspie Vancouver w Kanadzie. W wydarzeniu nie uczestniczyli nawet najbliżsi krewni pary młodej.

Jednak nie tylko tajemniczy ślub wzbudził zainteresowanie, ale również sama postać pana młodego. Jak się okazuje, jest do Dan Hayhurst, prywatny ochroniarz gwiazdy. Pamela Anderson miała być jego pierwszą klientką, wcześniej zatrudnił się jako ochroniarz w korporacji. Mężczyzna pracował dla gwiazdy już od 2 lat, ale dopiero pandemia koronawirusa zbliżyła ich do siebie.

– To facet po czterdziestce. Prawdziwy mężczyzna, w końcu. Wie, jak się z nią obchodzić. Pamela w jego towarzystwie czuje się całkowicie komfortowo i nigdy nie spuszczają siebie z oczu – twierdzi cytowany przez tabloid informator.

Pandemia zbliżyła ich do siebie

Po wybuchu pandemii ochroniarz zamieszkał w jej domu w Vancouver i miał urozmaicać gwieździe czas. Jak donoszą źródła, często organizowali sobie wycieczki samolotowe po Kanadzie, zatrzymując się w eleganckich hotelach.

W dniu ślubu Pamela Anderson zdecydowała się na efektowną suknię z obszernym dekoltem i bufiastymi rękawami oraz przezroczystą spódnicą. Do stylizacji dodała też ciągnący się po ziemi, długi welon z malutkimi zdobieniami. Gwiazda wyglądała młodo i rześko.

Jej wybranek postawił z kolei na klasyczne czarne spodnie i rozpiętą koszulę. Ceremonię poprowadził miejscowy pastor. Według doniesień medialnych podczas intymnej ceremonii słychać było delikatne bębny, mające przynieść zakochanym szczęście.

Pamela Anderson ma za sobą aż pięć nieudanych małżeństw, w tym dwa z Rickiem Salomonem. Oby szóste okazało się dla niej tym najszczęśliwszym i najtrwalszym.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl, jastrzabpost.pl, gwiazdy.wpl.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >