Swiatgwiazd.pl
Patricia Kazadi

TRICOLORS/East News

Patricia Kazadi opublikowała zdjęcie ze szpitala. Pokazała, jak choroba zmieniła jej ciało

9 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Patricia Kazadi opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie ze szpitala, na którym ukazała swój pogorszony stan zdrowia. Musiała przez to zrezygnować z telewizyjnego projektu, którego szczegółów nie zdradziła. Na tym samym ujęciu pokazała także drugie, które zostało wykonane kilka dni później, a jednak wyraźnie różni się od pierwszego. Gwiazda zrobiła to, by wspierać walkę z body shamingiem i hejtem wobec osób, które podobnie, jak ona zmagają się z takimi wyznaniami.

Z kolei dwa dni temu na głównym profilu aktorki pojawiła się jej rozmowa z dziennikarką Karoliną Korwin-Piotrowską, a także psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, specjalistką psychoterapii uzależnień i prezeską Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania, Moniką Piotrowską.

Patricia Kazadi o walce z body shamingiem i hejtem wobec osób zmagających się z otyłością, a także swojej chorobie

33-letnia aktorka pokazała na swoim InstaStories dwa wyraźnie różniące się od siebie zdjęcia, które, co może zdziwić wiele osób, zostały wykonane w odstępie zaledwie kilku dni. Jej wpis tyczy się osób, którym zarzuca się body shaming, oraz doznających hejtu z powodu swojej otyłej sylwetki.

- To zdjęcie było wykonane dla mojego pracodawcy, kiedy w nocy, dzień przed nagraniem nowego projektu, musiałam z niego zrezygnować, a nie chciałam wyjść na osobę niepoważną, lub być posądzoną o to, że udaje. To, co się działo tej nocy, było aż niewiarygodne - napisała Patricia Kazadi.

Następnie dodała, że wcale nie miała w planach publikacji zdjęć z walki o jej zdrowie, którą toczy do dzisiaj. Przyznała, że zrobiła to, by móc posłużyć za przykład tego, że ocenianie innych poprzez pryzmat ich wagi lub sylwetki jest bardzo złym wyborem.

- Nie miałam w planach publikacji tego typu zdjęć z mojej półtorarocznej batalii o moje zdrowie, którą dalej toczę - wyjaśniła.

pjimage (78)

Stylizacja Anny Lewandowskiej przed urodzinami męża. Jakie buty wybrała?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:To już nie pierwszy raz, kiedy gwiazda odnosi się do tego problemu. Zrobiła to także pod koniec sierpnia przy okazji rozmowy z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem, podczas której opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Nie podała dokładnej nazwy swojej choroby, jednak przyznała, że wywołana była stanami depresyjnymi i zaburzeniami odżywiania, które wynikały m.in. z presji medialnej.

- Zajadałam stresPotrafiłam przyjść do domu i najeść się tak, że potem chciało mi się wymiotować i wszystko zwracać. Już tego nie robię, ale tak wyglądało moje życie wcześniej - powiedziała wówczas aktorka.

Patricia Kazadi o osobach, które mierzą się z hejtem

Kilka dni temu na profilu 33-latki ukazała się jej rozmowa z Karoliną Korwin-Piotrowską i psycholożką Moniką Piotrowską. Kobiety poruszyły omawiany temat, a także omówiły, jak media wpłynęły na postrzeganie kanonów piękna i normalizują negatywne opinie różnych osób na temat wyglądu ludzi popularnych.

Podczas rozmowy aktorka powiedziała, jak choroba potrafi wpłynąć na zmianę sylwetki i wyglądu człowieka oraz jego stan umysłu. Dodała od siebie, jak radzi sobie z różnymi wyznaniami, dotyczącymi walki o swoje zdrowie.

Zobacz zdjęcie i wideo:

patricia kazadi

instagram.com/kazadi_officialRozmowę Patricii Kazadi z Karoliną Korwin-Piotrowską i Moniką Piotrowską ujrzycie w wideo powyżej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com, plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >