Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Żródło: Instagram / @pkrupinska

Paulina Krupińska zdradziła prawdziwie imię męża. Karpiel-Bułecka w końcu chce je zmienić

21 Luty 2021 Dominika MikaDominika Mika

Paulina Krupińska w rozmowie z Izabelą Janachowską wyznała, że jej mąż - Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie ma tak na imię. Jak się okazuje, jej mąż nazywa się Łukasz, choć nigdy nie używał on tego imienia. Karpiel-Bułecka chce uregulować tę kwestię i zmienić imię.

  • Paulina Krupińska opowiedziała o swoim ślubie z Sebastianem Karpiel-Bułecką
  • Podczas wywiadu zdradziła prawdziwie imię swojego męża
  • Sebastian Karpiel-Bułecka dopełnia formalności związane ze zmianą imienia


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się 26 lipca 2018 roku. Para od początku starała się trzymać swój związek z daleka od mediów, a samą uroczystość również do ostatniej chwili próbowała zachować w tajemnicy.

O szczegółach ceremonii Paulina Krupińska opowiedziała dopiero w programie "Śluby gwiazd" prowadzonym przez Izabelę Janachowską. Przy okazji zdradziła też sporo ciekawostek dotyczących jej męża Sebastiana Karpiel-Bułecka.

Paulina Krupińska zdradziła nieznane fakty o swoim mężu

Okazuje się, że podczas ceremonii w kościele panna młoda miała spory problem z tym, komu ma ślubować miłość, gdyż imię jej męża w papierach, jest inne niż to, którego na co dzień używa.

- Mój mąż, nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ma na imię Łukasz. Na drugie ma Sebastian. Pierwsza rzecz, o którą zapytałam księdza, to jak ja mam przysięgać, czy: biorę Ciebie Łukaszu za męża czy Sebastianie. W kościele mówiłam Sebastian - wyznała w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Oprócz anegdotki dotyczącej imienia męża, Paulina Krupińska wyjaśniła też genezę podwójnego nazwiska Sebastiana.

- Sebastian ma podwójne nazwisko, ale Bułecka to jest przydomek, dzięki któremu rozróżnia się rody. To jest taka historia, że praprababcia Sebastiana leżała w szpitalu i jej mama przynosiła jej bułki. A że była wtedy straszna bieda na Podhalu, to ona została Bułecka - powiedziała w programie "Śluby gwiazd".

Sebastian Karpiel-Bułecka chce formalnie zmienić imię

W rozmowie z "Faktem" prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że jej mąż chce przystąpić do załatwiania wszystkich formalności związanych ze zmianą imienia.

- Sebastian nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz. Mąż chce teraz zrobić z tym porządek, bo to dla niego frustrujące. Kiedy dzwonią do niego z banku i słyszy pytanie, czy to Łukasz Karpiel-Bułecka, musi się chwilę zastanowić, czy to na pewno telefon do niego - zdradziła.

Paulina Krupińska wyznała, że formalna zmiana imienia nie jest wcale taką prostą sprawą.

- To imię po prostu do niego nie pasuje i od dziecka mówiono do niego Sebastian, więc urzędowo chce imię Łukasz wykreślić z dowodu. Idzie za tym co prawda sporo zabiegów, jak m.in. zmiana aktu urodzenia - powiedziała żona muzyka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Plejada

Następny artykuł