Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek Żródło: TRICOLORS/East News

Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek. „Grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet”

16 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Paulina Młynarska publicznie skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Dziennikarka odniosła się do programów, których ta była bohaterką. Uznała, że zarówno w „Perfekcyjnej Pani domu”, jak i w „Rozenek cudnie chudnie”, celebrytka stawia kobiety w złym świetle. Sama jednak wydaje się ponad nimi.

  • Małgorzata Rozenek jest gwiazdą nowego programu TVN Style „Rozenek cudnie chudnie”
  • Po raz kolejny została skrytykowana za udział w produkcji
  • Tym razem swoją opinią na temat żony Radosława Majdana podzieliła się Paulina Młynarska

Nie tak dawno Paulina Zagórska, a teraz Paulina Młynarska – obie postanowiły skrytykować Małgorzatę Rozenek. Dziennikarce najwyraźniej nie spodobała się nowa propozycja TVN Style, w którą zaangażowała się żona Radosława Majdana. Porównała ją do poprzedniego show z udziałem celebrytki – programu „Perfekcyjna Pani domu”.

Paulina Młynarska wróciła pamięcią do „Perfekcyjnej Pani domu”. Nie były to miłe wspomnienia

„Perfekcyjna Pani domu” to program, który w latach 2012-2014 gościł na antenie TVN i TVN Style. To właśnie on przyniósł popularność Małgorzacie Rozenek, która dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek. W opinii Pauliny Młynarskiej w trakcie programu producenci i prowadząca popełnili jednak wiele rażących błędów.

Dziennikarka, która poświęciła Małgorzacie Rozenek obszerny post na Facebooku, zwróciła uwagę na ogromną przepaść pomiędzy prowadzącą program „Perfekcyjna Pani domu” a jego uczestniczkami - „kocmołuchami”. Przypomniała również o tym, że swoim zachowaniem Rozenek często doprowadzała swoje bohaterki do płaczu.

- Pamiętam sceny z programu „Perfekcyjna Pani domu”, który wylansował naszą boginię. Kompletnie załamany sobą i własną porażką domową, przemęczony, byle jak ubrany, zdołowany „kocmołuch” – przepraszam, ale tak właśnie pokazywano bohaterki tego programu – zasiada przed kamerami w towarzystwie idealnej od paznokci po końcówki pięknych włosów Małgorzaty i oglądają razem horror o syfie, do jakiego nasz „kocmołuch” dopuścił w swoim mieszkaniu. Lady Małgorzata wymierza idealny paznokieć w ekran, zatrzymuje obraz na chwilę, by pokazać kompromitującą starą skarpetę pozostawioną przez „kopciucha” pod łóżkiem, po czym zwraca na podsądną pełen zgrozy, ale i politowania wzrok. Ta kuli się jeszcze bardziej i zapada w sobie, zaczyna płakać – napisała Młynarska na Facebooku.

Nie żyje wybitna poetka pochodząca z Częstochowy. Była dwukrotnie nominowana do Nagrody Literackiej „Nike”Nie żyje wybitna poetka pochodząca z Częstochowy. Była dwukrotnie nominowana do Nagrody Literackiej „Nike”Czytaj dalej

Krytyczna opinia kolejnego programu Rozenek

Po skrytykowaniu Małgorzaty Rozenek i jej występów w „Perfekcyjnej Pani domu” Paulina Młynarska postanowiła nie zwalniać tempa i płynnie przeszła do najnowszego programu z udziałem celebrytki. Przypomnijmy, że „Rozenek cudnie chudnie” to seria ośmiu odcinków, w których mama niespełna rocznego Henia wraca do formy sprzed ciąży.

- Heroina (spokojnie, nie chodzi o narkotyk, tak się po łac. mówi na aktorkę grającą główną rolę) powiada na antenie TVN 24: „Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem”. Piękne! – opisuje swoją pierwszą reakcję na program Paulina Młynarska.

Okazuje się, że „piękne” oczekiwania dziennikarki wobec programu „Rozenek cudnie chudnie” prędko zderzyły się z rzeczywistością, a Paulina Młynarska, zamiast zobaczyć na antenie kobietę, która wspiera pozostałe Polki, ujrzała poparcie dla stereotypów. Jak stwierdziła, obiecująco zapowiadający się program szkodzi, zamiast pomagać.

- Niedawno pisałam o tym, że kierowane do kobiet treści nadawane w TV uporczywie utrwalają stereotypy dotyczące płci. Tu mamy tego bolesny przykład. Jednym z takich stereotypów jest to, że w każdej doniosłej, życiowej chwili dla kobiet najważniejszy jest wygląd. (…) Małgorzato Rozenek, grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet. Nie namawiasz ich do żadnego „życzliwego spojrzenia na siebie”. Wręcz przeciwnie – zaznaczyła.

Paulina Młynarska nie rozumie, dlaczego w 2021 roku kobiety wciąż są wpędzane w kompleksy. Co więcej, uważa, że Małgorzata Rozenek mocno się do tego przyczynia i narzuca im „własny standard wyglądu”.

- Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę. Masz, o bogini perfekcyjności, ogromny sukces, mnóstwo kasy, wyglądasz przepięknie. A do tego wiem, że jesteś inteligentną osobą i czasem stać Cię na gest solidarności z kobietami – zakończyła z odrobinę miłym akcentem.

Spróbuję to ująć jak się da najdelikatniej, bo ostatnio, co nie powiem to jest awantura i obraza świętości. Tu, na...

Opublikowany przez Paulina Młynarska Niedziela, 14 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, RMF FM

Następny artykuł