Paulina Sykut pokazała córkę Żródło: instagram.com/paulinasykutjezyna

Przy okazji zabawy w śniegu Paulina Sykut odsłoniła twarz córki. "Urocze dziewczyny"

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Paulina Sykut pokazała, jak spędza z córką czas zimą i przy okazji odsłoniła jej twarz. Fani długo na to czekali. Niektórzy od razu zauważyli uderzające podobieństwo Róży do ojca.

  • Paulina Sykut-Jeżyna została mamą
  • Szczere słowa dziennikarki o macierzyństwie
  • Paulina Sykut pokazała twarz córki

Od 2011 roku Paulina Sykut jest żoną Piotra Jeżyny. Cztery lata temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka, której nadali imię Róża. Ciąża dziennikarki wzbudziła spore poruszenie w opinii publicznej i, niestety, nie zabrakło kąśliwych komentarzy, w których zwracano Paulinie uwagę, że "zbyt późno" zdecydowała się na potomstwo.

Paulina Sykut będzie miała drugie dziecko?

Chociaż 40-letnia dziś Paulina chętnie dzieli się zdjęciami córki w sieci, jak dotąd nie pokazała jej buzi. Fani od dawna zasypują ją pytaniami o to, czy kiedykolwiek zdecyduje się ujawnić wizerunek dziewczynki, a także, czy Paulina i Piotr planują kolejnego potomka.

W rozmowie z Pomponikiem dziennikarka odniosła się do tej kwestii, przyznając, że "póki co Róża nie prosi o rodzeństwo".

Przemek Kossakowski szczerze o popularności żony. Jak radzi sobie z pytaniami o Martynę? Przemek Kossakowski szczerze o popularności żony. Jak radzi sobie z pytaniami o Martynę? "Na szczęście nie mam kłopotów z zazdrością"Czytaj dalej

Jako kobieta, matka i żona wiadomo, że o tym myślę, ale na razie córka mnie nie prosiła o brata czy siostrę. Myślę, że nie każde dzieci mają tak jakoś ułożone to głowie, że proszą. [...] Myślałam o tym zawsze, a szczególnie teraz, kiedy mam jedno dziecko i ma ono już cztery latka. Myśli się o tym, bo w tych sprawach chyba nie trzeba się dużo zastanawiać - mówiła dla Pomponika.

Z kolei w rozmowie z Plejadą podkreśliła, że doskonale odnajduje się w roli mamy.

Świetnie odnajduję się w macierzyństwie. Czuję się rewelacyjnie jako mama. To jest najważniejsza i najpiękniejsza rzecz w moim życiu - mówiła dla Plejady - Tym, którzy pragną dziecka, bardzo polecam, jest cudownie - dodała.

Paulina Sykut pokazała twarz córeczki

Ostatnio dziennikarka postanowiła podzielić się z sympatykami porcją zdjęć z zimowych wojaży z córką. Zabawa w śniegu i mamie i córce dostarczyła wiele wrażeń, a internautów przyprawiła o zawrót głowy.

Poszalałyśmy dzisiaj na śniegu - skwitowała dziennikarka.

Na fotografiach widać bowiem twarz Róży, którą Paulina najwyraźniej ujawniła zupełnym przypadkiem. Fani rozpływają się nad urodą dziewczynki, a niektórzy z nich od razu spostrzegli uderzające podobieństwo do taty.

Róża cały Ojciec - zauważa jedna z obserwatorek.

Piękne, urocze dziewczyny! - zachwala kolejna.

Piękne, radosne zimowe zdjęcia. Paulinka super zabawa, widać radość, pięknie - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Pomponik, Instagram

Następny artykuł