Piotr Fronczewski Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Piotra Fronczewskiego. Aktor musi przejść kolejną operację

29 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Piotr Fronczewski to aktor uwielbiany przez Polaków. Nic dziwnego, bo to jeden z najlepszych polskich artystów. Niestety w ostatnim czasie pojawiły się niepokojące informacje na temat jego stanu zdrowia. Na szczęście w trudnych chwilach zawsze może liczyć na wsparcie żony.

Problemy ze zdrowiem Piotra Fronczewskiego znane są już od lat. W połowie 2019 roku przyznał, że poważna zapaść spowodowała, że aktor musiał przejść zabieg na otwartym sercu. Od dawna towarzyszą mu migotania przedsionków. A nie jest to jego jedyny problem zdrowotny.

Poważny stan Piotra Fronczewskiego

Piotr Fronczewski już przed lockdownem przeszedł operację biodra, po której musiał przejść długą rehabilitację. Po tym, jak ogłoszono całkowitą izolację, mężem zajęła się jego żona, Ewa.

- Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu - powiedział znajomy Piotra Fronczewskiego z teatru w rozmowie z “Na żywo”,

Podczas kontroli lekarz pochwalił starania Piotra Fronczewskiego. Potem jednak u aktora ponownie pojawiły się problemy, tym razem z drugim biodrem.

Pojawiła się informacja o przyczynie śmierci Ryszarda Kotysa. Zdradziła ją serialowa żonaPojawiła się informacja o przyczynie śmierci Ryszarda Kotysa. Zdradziła ją serialowa żonaCzytaj dalej

Aktor zaczął mieć problemy z poruszaniem się. Konieczna okazała się druga operacja, na którą Fronczewski na razie nie chce się zgodzić.

Obawy aktora

Jak wskazuje znajomy Piotra Fronczewskiego, aktor obawia się operacji ze względu na pandemię koronawirusa. Problem polega jednak na tym, że chciałby wrócić do pracy w teatrze od razu, gdy będzie to możliwe.

- Nic dziwnego. Piotrek jest w grupie ryzyka. Uważa, by nie zachorować - zdradził tygodnikowi znajomy Fronczewskiego.

Jak wynika jednak z najnowszych postanowień, kina i teatry dalej pozostaną zamknięte. Od 1 lutego mają się natomiast otworzyć takie instytucje kultury, jak muzea i galerie sztuki.

Bez względu na to, kiedy Piotr Fronczewski będzie mógł wrócić do pracy, życzymy mu jak najwięcej zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: se.pl

Następny artykuł