Piotr Gąsowski o problemach na lotnisku Żródło: Jakub Kaminski/East News

Piotr Gąsowski z córką na lotnisku dowiedzieli się, że nigdzie nie polecą. „Mnie się płakać chce”

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Piotr Gąsowski chciał zabrać córkę na spontaniczny wyjazd do Egiptu. Na lotnisku okazało się jednak, że 13-letnia Julka nie może wsiąść do samolotu, ponieważ jej paszport stracił ważność. Rozżalony prezenter opublikował w sieci nagranie prosto z lotniska.

  • Piotr Gąsowski prowadzi program „Twoja twarz brzmi znajomo”
  • Po nagraniu jednego z odcinków prezenter rozpoczął tygodniowy urlop
  • Wpadł na spontaniczny pomysł, by zabrać córkę do Egiptu
  • Na lotnisku okazało się, że paszport Julki jest nieważny

Media społecznościowe obiegło nagranie Piotra Gąsowskiego, które ten opublikował prosto z lotniska. Załamany aktor postanowił opowiedzieć obserwatorom o ostatniej przygodzie, która przydarzyła się jemu i jego córce. Oboje byli o krok od wakacji w Egipcie.

- Robię reportaż, żeby nie zwariować. Żebyście wiedzieli, co znowu nam nie wyszło – zaczął Piotr Gąsowski.

Wycieczka Piotra Gąsowskiego będzie musiała poczekać

Prowadzący program „Twoja twarz brzmi znajomo” dotarł na lotnisko niemal zaraz po skończeniu pracy. Gdy w studiu dowiedział się, że czeka go tydzień wolnego, od razu zadzwonił do córki i zaproponował jej wakacje za granicą. W odróżnieniu od innych polskich celebrytów nie postawił na Zanzibar czy Malediwy. Gąsowski postanowił polecieć do Egiptu.

- W nocy wykupiłem wycieczkę, nie dostawałem potwierdzenia. Denerwowałem się. Okazało się, że coś tam nie przeszło. No dobra, i tak już pieniądze zapłacone. Wsiadłem w taksówkę i pojechałem z córką Julką na lotnisko. Okazało się, że nie działa aplikacja taksówkowa i ścigają mnie, żebym zapłacił 45 złotych – opowiadał na nagraniu.

Słynna piosenkarka przeszła 3 udary i zawał. Usłyszała od lekarza porażające słowaSłynna piosenkarka przeszła 3 udary i zawał. Usłyszała od lekarza porażające słowaCzytaj dalej

Problemy z taksówką okazały się jednak wyłącznie wstępem do przygody, która czekała na Gąsowskiego i jego 13-letnią córkę. Aktor nie zdawał sobie bowiem sprawy z tego, że paszport Julki jakiś czas temu stracił ważność. Poinformowała go o tym obsługa lotniska.

- Odprawiono nas, my szczęśliwi, uda się. Ni cholery! Paszport Julki jest nieważny. I teraz czekamy, aż bagaż wyciągną. Słuchajcie, tak musi być. Jedni jeżdżą na Zanzibar, a drudzy czekają na lotnisku imienia Fryderyka Chopina i ledwo żyją, bo nie spałem ani minuty. Mnie się płakać chce – żalił się aktor.

Na krótki komentarz w sprawie nieudanego wyjazdu na wakacje zdecydowała się także 13-letnia Julka. Jak przyznała, oboje z tatą „są już przyzwyczajeni do takich sytuacji, bo to nie pierwszy raz”.

Anna Głogowska wzięła winę na siebie

Nagranie Piotra Gąsowskiego szybko podbiło internet. Obejrzało je także wielu celebrytów, w tym mama Julki Anna Głogowska. Tancerka dodała komentarz pod nagraniem byłego partnera, przyznając, że nieważny paszport jest jej winą.

- Egipt nie zając! Polecicie w Święta! (…) Ech, gdybym sprawdziła też ważność, a nie tylko czy jest u mnie ten paszport. To właściwie moja wina – napisała.

Annie Głogowskiej zawtórowały także inne osoby związane ze światem show-biznesu. Wśród pocieszycieli znalazła się między innymi Grażyna Wolszczak. W komentarzu aktorki nie zabrakło jednak odrobiny humoru.

- Wyrazy współczucia, Gąsu, ale to niestety bardzo śmieszne i jakże w twoim stylu!!! – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Instagram, Pudelek, Super Express

Następny artykuł