Piotr Rubik Żródło: Fot. Instagram @piotr_rubik

Piotr Rubik z tłumem innych gwiazd w jednej kąpieli. "Zobaczcie, ile osób zmieści się w jacuzzi"

22 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Piotr Rubik ze swoją małżonką jeszcze niedawno narzekali na to, że przez pandemię mają problemy finansowe. Teraz, jak widać, para znalazła sposób na odreagowanie. Ostatnio na Instagramie pochwalili się nietypową kąpielą.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co Piotr Rubik i inne gwiazdy robiły w basenie
  • Kto uczestniczył w imprezie
  • Co to jest Power Couple

Piotr Rubik i jego żona Agata nie od dzisiaj udowadniają, że są miłośnikami nietypowych wrażeń. W zamian jednak za podróże do egzotycznych miejsc teraz wybrali inną rozrywkę.

Piotr Rubik urządził wspólną kąpiel

Artysta w niedzielny wieczór opublikował na Instagramie pochwalił się relacją, która od razu przykuła uwagę internautów. Nic dziwnego, bo na profilu Rubika pojawiło się nagranie z jacuzzi. W nim zarówno kompozytor, jak i jego żona bawili się ze znajomymi.

Co więcej, miłośników bąbelków było tak wielu, że trudno było im się poruszać nawet w sporych rozmiarów basenie.

Jest to o tyle dziwne, że w mediach mówi się o trzeciej fali koronawirusa. Zaleca się zatem zachowanie jak największej odległości, a tutaj zdecydowanie o dystansie nie było mowy. Impreza w jacuzzi była dla Rubika najwyraźniej powodem do dumy, skoro postanowił podzielić się tym spotkaniem na Instagramie.

Wiemy, jak wygląda i gdzie pracuje Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówWiemy, jak wygląda i gdzie pracuje Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówCzytaj dalej

- Słuchajcie, "Hotel Paradise" to jest małe Miki w porównaniu do "Power Couple". Zobaczcie, ile osób mieści się w jacuzzi! - krzyczał Rubik na wspomnianym wideo.

Na imprezie w bąbelkach znalazło się wiele znanych osób, m.in. Katarzyna Pakosińska z mężem, Tomek Torres czy Janusz Chabior z małżonką.

Power Couple

Jak się okazuje, impreza u Rubików mogła mieć związek z najnowszym programem TVN. Program ma nosić nazwę Power Couple i przedstawiać losy siedmiu par, które zamieszkają razem w jednej willi.

Swój udział w programie Piotr i Agata Rubikowie potwierdzili już kilka tygodni temu. W show zobaczymy też inne znane twarze, które były obecne na Instagramie artysty.

Będziecie oglądać?

Piotr Rubik

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł