Swiatgwiazd.pl
Piotr żyła zamieszkał z ukochaną

East News/Poland's Piotr Zyla poses on the podium after the FIS Men's Ski Jumping World Cup in Willingen, western Germany, on January 31, 2021. (Photo by Ina FASSBENDER / AFP)

Piotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Od jakiegoś czasu Piotr Żyła układa sobie życie z nową ukochaną. Niedawno para postanowiła zamieszkać razem i osiedliła się w miejscowości, w której dom mają także rodzice sportowca. Czy to kolejny powód do sporu pomiędzy Marceliną Ziętek a

Ostatni czas jest dla Piotra Żyły wyjątkowo pomyślny – w niedzielę 31 stycznia skoczek uplasował się na drugim miejscu w konkursie Pucharu Świata w Willingen, zajmując tym samym najwyższą pozycję wśród występujących tego dnia Polaków. Rozpędu nabierać ma także życie prywatne sportowca. Jak donosi Pudelek, Piotr Żyła zamieszkał niedawno ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek.

Piotr Żyła zamieszkał z Marceliną Ziętek. Co na to jego była żona?

O nowym związku Piotra Żyły media informują już od kilku miesięcy. Choć do tej pory para nie zdecydowała się na oficjalne potwierdzenie swojego uczucia, na obu profilach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się wyraźne sygnały. Ostatnio uwagę internautów przyciągnęło zdjęcie Marceliny Ziętek relaksującej się na pięknym tarasie.

Fotografię, którą gwiazdka serialu „19+” postanowiła opublikować na Instagramie, uzupełniło zdjęcie Piotra Żyły, na którym widać było fragment salonu oraz znajdujące się w nim pianino. Szybko okazało się, że kadry pochodzą z nowego domu, do którego zakochani mieli przeprowadzić się jeszcze w ubiegłym roku.

Nowy dom nie jest pierwszym lokum, w którym Piotr Żyła mieszka wraz ze swoją ukochaną. Wcześniej para rezydowała w mieszkaniu skoczka, do którego młoda aktorka miała wprowadzić się tuż po jego rozwodzie. Teraz oboje postawili na większy metraż.

Duży dom z ogrodem został urządzony we współczesnym stylu. Decyzją Piotra Żyły, której głównym powodem miały być sprawy rodzinne, powstał w Ustroniu. W miejscowości mieszkają bowiem rodzice słynnego sportowca, którzy prowadzą dobrze prosperujący pensjonat.

Bliskość rodziców sprawia, że Piotr Żyła chętnie przyjeżdża do nich w odwiedziny. Skoczkowi często towarzyszy jego ukochana Marcelina. Zdarza się też, że do dziadków przyjeżdżają Karolina i Kuba – dzieci sportowca z małżeństwa z Justyną Żyłą.

Do tej pory była żona Piotra Żyły nie zareagowała na informacje o jego nowym domu, do którego wprowadził się wraz z Marceliną Ziętek. Internauci są jednak przekonani, że Justyna Żyła nie odpuści sobie dosadnego komentarza na ten temat. Przypomnijmy, że między nią a nową partnerką skoczka iskrzy od samego początku.

Justyna Żyła zasłynęła w mediach dzięki głośnemu rozstaniu ze swoim mężem. Celebrytka, którą widzowie mogli podziwiać w „Tańcu z Gwiazdami”, od tego czasu regularnie publikuje w sieci komentarze mające dopiec słynnemu skoczkowi. Nie tak dawno oskarżyła go o zabranie samochodu, na czym najbardziej miały ucierpieć dzieci.

Piotr Żyła zdaje się nie reagować na uszczypliwe komentarze swojej byłej żony i stara się wieść szczęśliwe życie u boku swojej nowej ukochanej. Ostatnio sprawił sobie nawet nowy samochód, a teraz okazuje się, że wybudował także dom.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy

  • Kolega zdradza prawdę o Bożenie Dykiel. Taka jest naprawdę

  • Partnerka znanego wokalisty zrobiła aborcję. Nie żałuje

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >