Piotr Żyła, partnerki Żródło: eastnews & Piotr Molecki; instagram/marceepan

Partnerka Piotra Żyły powiedziała „stop” i podjęła odpowiednie kroki. „Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji”, ma dość hejtu

22 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Stosunki Piotra Żyły i jego byłej żony, Justyny, pozostają napięte. Była partnerka skoczka wielokrotnie wypowiadała się na jego temat w mediach - warto zaznaczyć, że raczej nie przedstawiała go w pozytywnym świetle. Do rodzinnych przepychanek postanowiła dołączyć obecna dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Jak mówi, stała się ofiarą pomówień i hejtu. Już podjęła odpowiednie kroki.

Piotr Żyła poślubił Justynę Żyłę (z domu Lazar) w 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Jakuba i córki Karoliny. Ich związek nie przetrwał próby czasu, w 2018 roku odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa. Ostatecznie uzyskali rozwód w listopadzie 2018 roku. Od tamtego czasu o nieistniejącym już małżeństwie zrobiło się w mediach naprawdę głośno.

Obecna partnerka Piotra Żyły włączyła się w rodzinne spory. Jak mówi, padła ofiarą hejtu

Jak podają media, ex-żona Piotra Żyły nie stroni od wypowiedzi na temat byłego małżonka. Do tej pory obecna partnerka skoczka milczała w sprawie ich konfliktu. Niedawno także i ona posmakowała jednak mrocznej strony popularności.

Marcelina Ziętek pozostaje pod ostrzałem nienawistnych komentarzy. Jak mówi, zalewa ją fala obraźliwych wiadomości. Wreszcie odważyła się powiedzieć “stop!”, co w tym przypadku może oznaczać jednocześnie wynajęcie dobrego prawnika.

Niewykluczone, że modelka będzie walczyć o swoje, wstępując na drogę prawną. Oznajmiła, że ma serdecznie dość publicznego oczerniania jej osoby. Swoje zdanie na ten temat przedstawiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie chętnie umieszcza swoje fotografie. Wykorzystane w artykule zdjęcie można znaleźć na oficjalnym profilu modelki (marceepan).

Nie żyje syn popularnej supermodelki, miał tylko 24 lata. Podano przyczynę śmierciNie żyje syn popularnej supermodelki, miał tylko 24 lata. Podano przyczynę śmierciCzytaj dalej

- Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop! - powiadomiła partnerka Piotra Żyły za pośrednictwem Instagrama.

Kontynuując, obwieściła, że nie zamierza pozwalać na umieszczanie osobiście dotykających ją treści na Instagramie. Jednocześnie zaapelowała do wszystkich hejterów o to, by, zamiast słać pełne jadu komentarze, po prostu zrezygnowali z obserwowania jej profilu.

- (...) nie pozwolę sobie, żeby ktoś tam mnie obrażał i zamieszczał treści, których ja nie chcę. Więc jeżeli komuś nie pasuje, to co zamieszczam, czy moja osoba, to po prostu mnie nie obserwujcie. Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem... Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć? - pisze Marcelina Ziętek.

Wielu hejterów, jak relacjonuje partnerka Piotra Żyły, działało pod złudną przykrywką fikcyjnych kont. Wobec nich Marcelnia Ziętek również zamierza podjąć pilne kroki. Jak obwieściła, wszelkie podejrzane konta będą przez nią bezceremonialnie blokowane.

- A no i wszystkie konta fikcyjne blokuję, bo nie toleruję takich osób, które się podszywają, nie umiejąc napisać czegoś wprost i podpisać się imieniem i nazwiskiem - zakomunikowała.

Piotr Żyła, choć nie może cieszyć się pełnym spokojem w życiu osobistym, ma na swoim sportowym koncie wiele znakomitych sukcesów. Reprezentant Polski w skokach narciarskich jest między innymi drużynowym złotym medalistą Mistrzostw Świata z 2017 roku. Sportowiec zaskarbił sobie sympatię wielu Polaków za sprawą swego specyficznego stylu wypowiedzi; nie bez znaczenia był w tym przypadku charakterystyczny śmiech skoczka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł