Swiatgwiazd.pl
TTBZ YT

youtube.com / Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Polsat ujawnił nazwisko kolejnego jurora "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Nie było łatwo

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Polsat zapowiedział, że jesienią będziemy śledzić poczynania gwiazd w 15. edycji ulubionego programu Polaków. Mowa oczywiście o Twoja Twarz Brzmi Znajomo, show, które od 2014 roku nieprzerwanie gości na ekranach. Pierwszy raz od dawna czekają nas duże zmiany.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo to ulubiony program rozrywkowy telewidzów

  • Jesienią czeka nas 15. edycja

  • Połowa panelu jurorskiego idzie do wymiany

Chociaż główną rolę w programie wiodą celebryci, którzy muszą zaprezentować swoje umiejętności wokalno-aktorskie i jak najlepiej wcielić się w gwiazdy muzyki, to widzowie uwielbiają również zgrane jury, które od kilku edycji pozostaje w tym samym składzie. Jednak na jesieni w zespole nastąpią poważne zmiany.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 15. edycja

Polsat korzysta z wakacyjnego oddechu od nowych programów na antenie i przy okazji przerwy ramówkowej raczy swoich telewidzów zapowiedziami, kogo zobaczymy w nowej odsłonie programu. Stacja potwierdziła udział m.in. Tomasza Ciachorowskiego, Roberta Janowskiego, Pauliny Sykut-Jeżyny, Adama Zdrójkowskiego i Barbary Kurdej-Szatan. Ta edycja będzie pełna gwiazd!

Jednak okazuje się, że poza nowymi twarzami biorącymi udział w konkursie, widzów czeka powiew świeżości w składzie jurorskim. Połowa, czyli dwoje jurorów postanowiło zrezygnować z udziału w programie. Wiemy, kto zajmie ich miejsce!

Piróg Nowakowska EN

Michał Piróg szczerze o relacji z Idą Nowakowską. Rozwiał plotki o konflikcie

CZYTAJ DALEJ

Nowi jurorzy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Pierwszy o swoim odejściu poinformował Kacper Kuszewski w obszernym instagramowym wpisie na profilu programu. Przyznał, że wzywają go inne obowiązki zawodowe, m.in. główna rola w nowym serialu Polsatu Tatuśkowie. Przypomnijmy, że Kacper zwyciężył w 8. edycji TTBZ i otrzymał propozycję zostania jurorem. Od tamtego momentu stał się ulubieńcem widzów. Nic zatem dziwnego, że byli bardzo rozczarowani informacją o odejściu Kuszewskiego. Swoim żalem na Instagramie podzieliła się nawet Katarzyna Skrzynecka.

Aktor w długim poście podziękował za wspaniałą przygodę i dodał, że jego miejsce zajmie... Michał Wiśniewski, co wywołało mieszane reakcje widzów. Niektórzy obwieścili, że przestają oglądać Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Warto powiedzieć, że Wiśniewski brał udział w nagraniu pilotażowych odcinków, jednak zrezygnował, bo nie czuł się jeszcze gotowy. Dziś jest niezwykle podekscytowany nową rolą. Przyznaje, że jest mu zdecydowanie łatwiej, wiedząc, że nikt nie odpada, a wygrana idzie na cel charytatywny.

Kolejnym jurorem, o którym mówiło się, że odchodzi z programu, jest Adam Stycharczuk. Plotki potwierdziły się, ale nie wiadomo było, kto go zastąpi. Jednak serwis "JastrząbPost" dotarł do informacji, które rozwieją wątpliwości fanów Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Okazuje się, że sędziowski fotel Stycharczuka zajmie Gromee. Mężczyzna jest producentem muzycznym, DJ-em i twórcą muzyki rozrywkowej. Współpracował m.in. z Edytą Górniak, a kilka lat temu reprezentował Polskę na Eurowizji. Jest bardzo rozchwytywany i ze względu na swój napięty grafik, długo negocjował stawkę z Polsatem. Informator portalu "JastrząbPost" zdradza, że Gromee otrzyma kolosalną kwotę.

Źródło dodaje również, że widzowie mogą spodziewać się dawki niezapomnianych emocji, bo obok Kasi Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej zasiądą dwa zupełne przeciwieństwa. Wulkan energii - Michał Wiśniewski oraz nieco bardziej wycofany Gromee, który ceni sobie czas spędzony w studiu, lub z rodziną. Rzadkością jest zobaczenie go na ściance. Czy przy stole jurorskim dojdzie do spięć? Przekonamy się jesienią!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. youtube.com/Andziaks

Życie Gwiazd

Andziaks i Luka kupili dom. Pokazali wnętrza imponującej posiadłości

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Sylwia Bomba wściekła się na internautę. Padło pytanie o córkę

Czytaj więcej >
fot. Pawel Wodzynski/East News

Życie Gwiazd

Powstanie film o Małgorzacie Rozenek? Już wie, kto mógłby ją zagrać. To wielka gwiazda Hollywood

Czytaj więcej >
fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Życie Gwiazd

TVN zabiera głos po wywiadzie z Piotrem Kraśką. W ostatniej chwili zmieniono scenariusz

Czytaj więcej >
fot. youtube.com/Kanał Sportowy

Życie Gwiazd

Wyszło na jaw, ile na "Ranczu" zarobił Cezary Żak. Za rolę wójta i księdza zgarnął fortunę

Czytaj więcej >
Ola Żebrowska

Życie Gwiazd

Gwiazdy w teatrze. Ola Żebrowska w futrzastym obuwiu, Szyc z żoną, cukierkowa Edyta Pazura

Czytaj więcej >