Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Polska Miss World przerwała miłosne fatum! Rozkochała w sobie biznesmena. Znamy ich plany
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 29.02.2024 09:56

Polska Miss World przerwała miłosne fatum! Rozkochała w sobie biznesmena. Znamy ich plany

Karolina Bielawska zakochana
Karolina Bielawska, fot. KAPiF

Karolina Bielawska to polska Miss World, która koronę najpiękniejszej kobiety świata otrzymała w 2022 roku. Długo nie mogła znaleźć miłości, ale w końcu okazało się, że jest zakochana. Biznesmen stracił dla niej głowę. Wiemy, jak się poznali. 

Karolina Bielawska Miss World

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Jej rodzice to osoby znane w rodzinnym mieście. Jest córką Agnieszki Zakrzewskiej-Bielawskiej, dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, i Łukasza Bielawskiego, byłego prezesa ŁKS Łódź.

Piękna blondynka może pochwalić się nie tylko urodą, ale też wykształceniem. Jest absolwentką Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej i jest laureatką nagrody dla najlepszego studenta tego wydziału w roku akademickim 2020/2021. To jednak nie wszystko. Karolina nadal się dokształca. Aktualnie studiuje Master of Business Studies w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej.

Jak udało nam się dowiedzieć, fantastycznie też układa się jej życie prywatne. Karolina poznała partnera, który zakochał się w niej bez pamięci. 

Odmieniona Zawadzka wraca do gry! Z Ibiszem u boku poprowadzi Sylwestra Polsatu 2023 Marcelina Zawadzka miała wypadek. Polało się mnóstwo krwi. Ma pokiereszowaną twarz

Karolina Bielawska o mężczyznach

Karolina, biorąc udział w wyborach najpiękniejszej kobiety w Polsce była w związku. Niestety miłość nie przetrwała tej próby. Uroda, figura, wykształcenie, mnóstwo zwiedzonych krajów na koncie, a przede wszystkim tytuł najpiękniejszej kobiety świata. 

Wydawałoby się, że Karolina Bielawska ma w życiu wszystko. A jednak, do niedawna nasza miss nie miała szczęścia w miłości. W 2019 roku, gdy wygrała konkurs Miss Polonia, zostawił ją ukochany. Chodzi o Przemysława Mamrota, z którym była w związku prawie 5 lat. 

Nasze życie się wtedy kompletnie zmieniło i może on nie był do końca
na to gotowy, że ja teraz tego czasu mieć nie będę. Ja też sama nie wiedziałam, co się dzieje i nie umiałam sobie z tym wszystkim poradzić, nie umiałam tym czasem mądrze zarządzać i doszło do jakichś nieporozumień. Jak zostałam Miss Polonią, to doszło mi wiele obowiązków i ten czas dla przyjaciół, dla rodziny i tak samo ten czas dla chłopaka się skurczył – tak Karolina opowiadała o rozstaniu.

Modelka zaakceptowała decyzję mężczyzny i rzuciła się w wir nowych obowiązków. Zaangażowała się też w działalność charytatywną, najbardziej lubi pomagać bezdomnym w jej rodzinnej Łodzi, rozdając darmowe posiłki w ramach akcji „Zupa na Pietrynie”. Ale marzyła o miłości.

Bardzo bym chciała się zakochać. Jestem romantyczką i uwielbiam to uczucie. Zakochana byłam co prawda tylko raz, ale pamiętam, jakie to jest piękne uczucie kochać i być kochanym. I mam nadzieję, że zdarzy mi się ponownie –
przyznała w jednym z wywiadów.

Miss miała sprecyzowane oczekiwania wobec partnera u swego boku.

Narzekać na brak zainteresowania mężczyzn nie mogę, ale im jestem starsza, tym bardziej wiem, czego szukam. Takie zainteresowanie ze strony mężczyzn, że po prostu podoba im się wizualnie to, jak wyglądam, nie chciałabym, żeby to było kartą przetargową. Wolałabym usłyszeć: chciałbym z tobą być, bo np. uwielbiam twoje poczucie humoru, lubię to, jaka jesteś, to jak się zachowujesz. A jednak bardzo często mężczyzna sobie wyobraża partnerkę jako taki ładny dodatek. Jest kilka takich wartości, które dla mnie są bardzo ważne. To, jak traktuje innych ludzi, jak się z nim spędza czas. Lubię osoby, przy których się czuję swobodnie, które mają poczucie humoru, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim, a ja bardzo dużo mówię, więc mogę rozmawiać godzinami – opowiadała w wywiadach Karolina. 

Dziś wygląda na to, że jej marzenie się spełniło.

Karolina Bielawska jest zakochana. Z kim się spotyka Miss World?

Przez ostatnie 4 lata była sama. Teraz jednak, jak dowiaduje się Świat gwiazd,
Karolina Bielawska, Miss Świata 2022 znalazła miłość. Kim jest wybranek
naszej miss?

To krakowski przedsiębiorca. Poznali się z Karoliną niedawno, na jednej z imprez charytatywnych w Krakowie. Oboje zaangażowani byli wtedy w zbieranie funduszy na sprzęt dla jednego ze szpitali. Mężczyzna ujął Karolinę tym, że nie tylko się jej nie bał (co często się zdarza mężczyznom, od kiedy została Miss World), ale traktował normalnie. Przede wszystkim jednak jest wrażliwym, ciepłym i opiekuńczym mężczyzną. Mają oboje z Karoliną podobne wartości, lubią pomagać innym, wspierać ludzi w potrzebie – zdradza w rozmowie z nami znajoma modelki.

Okazuje się, że zakochani niebawem wyjadą też na pierwsze wspólne wakacje.

Po tym, jak 9 marca w Bombaju Karolina odda tytuł Miss World i koronuje swoją następczynię, będzie miała wreszcie wolny czas. I wyjedzie odpocząć na pierwsze wakacje od kilku lat. Razem z ukochanym wyjadą na Seszele, by plażować i odpoczywać. Przez ostatnie kilka lat Karolina na nic nie miała czasu – dodaje nasza informatorka.

Przez ostatnie lata miała tak napięty grafik, że zdarzało jej się bywać na trzech kontynentach w jednym tygodniu. Modelka cieszy się więc ogromnie na
upragniony wypoczynek w cieniu palm z ukochanym.

Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Karolina Bielawska, fot. KAPiF
Finał Miss Polonia. Wyjątkowy występ podczas pokazu
Miss Polonia
Już dziś rozpoczął się wielki finał Miss Polonia 2022. Przed zaprezentowaniem się kandydatek w strojach kąpielowych doszło do niespodziewanego zdarzenia. Na scenie pojawiła się grupa mężczyzn.TVP 2 wyemitowało tegoroczną uroczystość wyborów Miss Polonia 2022. Najpiękniejsze uczestniczki prezentują się przed telewidzami, by zdobyć tytuł i możliwość reprezentowania naszego kraju w następnych konkursach.Uroczystą galę w Hali Sportowo-Widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku prowadzą czołowi prezenterzy Telewizji Polskiej w tym: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Mateusz Szymkowiak. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć również Karoliny Bielawskiej, która została Miss World 2021.Za artystyczny aspekt wydarzenia odpowiadają gwiazdy polskiej sceny muzycznej tacy jak m.in.: Gromee, Ewelina Lisowska, Filip Lato, Rafał Brzozowski czy Krystian Ochman, który reprezentował nas podczas Eurowizji 2022.
Czytaj dalej
Paulina Krupińska skrytykowana za prowadzenie "DD TVN". Fanka ma jedną prośbę
Paulina Krupińska
fot. screen / Dzień Dobry TVN / TVN
Paulina Krupińska dołączyła do grona prowadzących program "Dzień Dobry TVN" blisko dwa lata temu. Mimo że wśród komentarzy na temat pracy byłej Miss Polonia przeważają głosy pozytywne, w mediach społecznościowych pojawia się również krytyka. Nie inaczej stało się przy okazji upublicznienia przez prezenterkę jednego ze zdjęć.
Czytaj dalej