Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polskie gwiazdy na premierze "Uwierz w Mikołaja". Starostecka z Korczem, Lipowska, Myszkowski i wielu innych
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 06.11.2023 21:00

Polskie gwiazdy na premierze "Uwierz w Mikołaja". Starostecka z Korczem, Lipowska, Myszkowski i wielu innych

Uwierz w Mikołaja
fot. KAPiF

“Uwierz w Mikołaja” to najnowsza polska produkcja, która jeszcze przed oficjalną premierą postrzegana jest jako idealna kandydatka na hit najbliższych tygodni. Ma to związek nie tylko z gwiazdorska obsada, ale i tematyką – film, jak wskazuje sama nazwa, opowiada bowiem o świętach. Już wkrótce przekonamy się, czy dorówna sukcesem osławionym “Listom do M.”, teraz przyjrzyjmy się jednak gwiazdą, które przybyły na oficjalną premierę. Wśród nich – dawno niewidziane twarze. 

"Uwierz w Mikołaja" – fabuła i obsada

Zanim o gwiazdach dzisiejszej premiery, wspomnijmy krótko o fabule “Uwierz w Mikołaja”. Film to zbiór kilku świątecznych historii – Agnieszki, która zostaje odcięta od świata w górskiej chacie, a w jej życiu pojawia się tajemniczy mężczyzna w stroju Mikołaja, Zosi i jej mamy oraz pomagającego im, pełniącego służbę w święta, policjanta Roberta, pracownicy domu opieki, jej ukochanego sprzed lat oraz pensjonariuszy, z którymi spędza święta… A resztę musicie zobaczyć sami.

W obsadzie filmu znajdziemy zaś: Cezarego Żaka, Dorotę Kolak, Teresę Lipowską, Grzegorza Daukszewicza, Agnieszkę Więdłochę, Martę Lipińską, Dorotę Stalińską, Krystynę Tkacz i wielu innych.

Uwierz w Mikołaja
Uwierz w Mikołaja, fot. KAPiF
Piękne Herbuś i Węgorzewska, ale w centrum uwagi była TA para. Gwiazdy na koncercie Leszka Możdżera Alicja Majewska po latach wpuściła kamery do własnego domu i ujawniła swój sekret. Tak mieszka!

Gwiazdy na premierze "Uwierz w Mikołaja"

Warszawska Sadyba Best Mall przyciągnęła w poniedziałkowy wieczór prawdziwą plejadę polskich gwiazd. Na premierze filmu pojawili się zarówno członkowie i członkinie obsady, jak i inni artyści oraz artystki, a także inni, znani z pierwszych stron gazet.

Wśród nich brylował między innymi syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, który chętnie udzielał wywiadów. Leon zaskoczył też prześwitująca stylizacją.

Leon Myszkowski
Leon Myszkowski, fot. KAPiF

W gronie gwiazd dostrzec można było także Dariusza Wieteskę, Grzegorza Daukszewicza i Mateusza Janickiego.

Dariusz Wieteska
Dariusz Wieteska, fot. KAPiF
Grzegorz Daukszewicz
Grzegorz Daukszewicz, fot. KAPiF
Mateusz Janicki
Mateusz Janicki, fot. KAPiF

Na premierze nie mogło zabraknąć również Antoniego Pawlickiego i Mikołaja Roznerskiego.

Antoni Pawlicki
Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski, fot. KAPiF

Nie mogliśmy pominąć również Katarzyny Walter, która wyróżniała się na tle koleżanek i kolegów dość luźną kreacją.

Katarzyna Walter
Katarzyna Walter, fot. KAPiF

Na ściance, w nieśmiertelnych przeciwsłonecznych okularach, pozował także Muniek Staszczyk.

Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF

Kto jeszcze pojawił się na warszawskiej premierze?

Premierę świątecznej produkcji można zaliczyć do wyjątkowych również dlatego, że gościła na niej pokaźna grupa artystów i artystek, którzy rzadko zaszczycają swoją obecnością podobne wydarzenia.

Wśród nich między innymi niezwykle eleganckie Teresa Lipowska i Marta Lipińska, które zagrały w produkcji (kogo, możecie się łatwo domyślić).

Teresa Lipowska i Marta Lipińska
Teresa Lipowska i Marta Lipińska, fot. KAPiF

Niezwykle barwną, bo… różowo-różową kreacją (choć nie zdarza się to po raz pierwszy) zaskoczyła Dorota Stalińska.

Dorota Stalińska
Dorota Stalińska, fot. KAPiF

Zabraknąć nie mogło też Doroty Kolak oraz Krystyny Tkacz, które, podobnie jak wspomniane wyżej aktorki, również pojawiają się w obsadzie.

Dorota Kolak
Dorota Kolak, fot. KAPiF
Krystyna Tkacz
Krystyna Tkacz, fot. KAPiF

Gdyby podczas premiery przyznawano tytuł "króla i królowej", z pewnością powędrowałby on do… Elżbiety Starosteckiej i Włodzimierza Korcza. Para artystów prezentowała się olśniewająco. Patrząc na aktorkę, aż trudno uwierzyć, że przed miesiącem skończyła… 80 lat!

Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz
Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz, fot. KAPiF