Przemek Kossakowski o żonie Żródło: instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski szczerze o popularności żony. Jak radzi sobie z pytaniami o Martynę? "Na szczęście nie mam kłopotów z zazdrością"

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Przemek Kossakowski stale jest zasypywany pytaniami o małżeństwo i ukochaną Martynę. Jak sam przyznał, temat Wojciechowskiej wręcz nie cichnie. Jak sobie z tym radzi? W rozmowie z Vivą podkreślił, że na szczęście "nie ma problemów z zazdrością".

  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub
  • Jak Kossakowski reaguje na pytania o żonę?
  • Życie prywatne woli oddzielać od zawodowego

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska długo ukrywali przed światem swój związek. Chociaż coraz częściej pojawiali się razem w miejscach publicznych czy na większych wydarzeniach, unikali odpowiedzi na liczne pytania, czy faktycznie połączyło ich coś więcej, niż tylko pasja do podróżowania. Z czasem jednak okazało się, że Martyna i Przemek nie tylko są w związku, ale też planują ślub.

Martyna i Przemek są już po ślubie

Podobnie jak związek, tak i zaręczyny, Martyna i Przemek długo trzymali w sekrecie. Gdy w końcu zdecydowali się potwierdzić plany o ślubie, ograniczyli się wyłącznie do informacji o zaręczynach, a później znów zapanowała cisza.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić - pisała Martyna na swoim Instagramie w sierpniu 2020 roku.

Z kolei w październiku tego samego roku oboje podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu! 16 października miała miejsce skromna, choć niezwykle romantyczna ceremonia.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał Przemek.

Od dnia ślubu para jest zasypywana pytaniami dotyczącymi życia prywatnego, jednak tę sferę oboje wolą trzymać zdala od mediów, dlatego odpowiedzi, o ile w ogóle się pojawiają, są raczej dość skromne. Okazuje się, że gdy Martyna jest pytana o ślub i małżeństwo, tak Przemek jest zasypywany pytaniami... o Martynę.

Jak Przemek Kossakowski radzi sobie z popularnością żony?

Chociaż oboje zaistnieli w świecie show-biznesu dzięki swoim podróżom, Martyna zdaje się cieszyć nieco większą grupą fanów i nieco przyćmiewać męża swoją sławą. W rozmowie z Vivą Przemek przyznał, że w trakcie nagrań do programu "Down The Road" uczestnicy stale pytali go o żonę.

Oni za każdym razem mnie zaskakiwali. Np. rozmawialiśmy o czymś ogromnie odległym od Martyny, że w ogóle o tym nie myślałem, a oni nagle wyskakiwali mi z tym ni stąd, ni zowąd. Ostatnio przez jednego z uczestników, Janka, zostałem przy kimś przedstawiony "A to Przemek, mąż Martyny” - wyznał dla Vivy.

Pytania o Martynę to dla Przemka codzienność, dlatego, jak przyznał, szczególnie na planie stara się podchodzić do tego z przymrużeniem oka. Zaznaczył też, że nie ma problemów z zazdrością, dlatego popularność żony absolutnie mu nie przeszkadza.

Bardzo często Martyna była na planie przywoływana. Na szczęście nie mam kłopotów z zazdrością, bo gdybym miał, to mógłbym się poczuć zazdrosny, bo miałem czasem wrażenie, że Martyna jako taki duch cały czas unosi się nad nami i odbiera mi show. A była wspominana codziennie i każdego dnia moja ambicja musiała sobie z tym radzić - dodał.

Okazuje się, że nieco inny stosunek ma do osobistych pytań zadawanych przez dziennikarzy. Wówczas Przemek stara się odpowiadać zdawkowo, by nie przekazać zbyt wielu szczegółów.

Najczęściej staram się mówić krótko i bez wchodzenia w szczegóły [...] raczej nie odpowiadam wtedy z przesadnym entuzjazmem. [...] Myślę wtedy: a po co takie pytanie. Zdaję sobie sprawę, że każda moja wypowiedź o życiu osobistym może zostać wyrwana z kontekstu, oświetlona i z nadanym innym sensem. Na wszelki wypadek nigdy nie wdaję się w szczegóły - wyjaśnił w rozmowie z Vivą.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Viva, Instagram

Następny artykuł