Przemek Kossakowski pokazał mamę Żródło: Facebook.com/Przemek Kossakowski

Dumny Przemek Kossakowski w końcu pokazał mamę. Wygląda jak jego siostra

31 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Przemek Kossakowski opublikował zdjęcie z mamą. Dumny podróżnik przyznał, że kobieta zachwyca nie tylko młodym wyglądem, ale także świetną kondycją fizyczną. „Kiedy narzuca tempo na szlaku, muszę wyciągnąć nogi” – napisał.

Na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawiło się kolejne zdjęcie z archiwum prywatnego. Tym razem podróżnik postanowił podzielić się z obserwatorami pamiątkową fotografią, na której towarzyszy mu ukochana mama. Kobieta wywołała niemały zachwyt wśród internautów.

Przemek Kossakowski z mamą

Zdjęcie Przemka Kossakowskiego, którego niekwestionowaną bohaterką stała się pani Anna Maria Winnicka, podbiło social media. Kobieta oczarowała fanów syna, którzy nie przeszli obojętnie obok jej młodego wyglądu. Sam podróżnik przyznał, że w jego oczach rodzicielka cały czas świetnie się prezentuje, a dodatkowo jest pełna wigoru.

- Moja mama, jak widać na załączonej fotografii jest kobietą młodą. Ale biorąc pod uwagę, że jej syn dobiega pięćdziesiątki, łatwo się domyślić, że i Ona trzydziesty rok życia ma już ukończony. Jednak mimo młodego wieku, kiedy narzuca na szlaku tempo, muszę naprawdę wyciągać nogi, żeby dotrzymać jej kroku, co odnotowuje z prawdziwą satysfakcją oraz synowską dumą – napisał.

Na odzew fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem Przemka Kossakowskiego szybko pojawiły się setki komentarzy. Wielu internautów skupiało się nie tylko na doskonałym wyglądzie mamy podróżnika, ale także na jej wspaniałej relacji z synem, która wprost emanuje z załączonego zdjęcia.

Katarzyna Glinka wsparła strajk kobiet. Mistrzowsko zripostowała hejterówKatarzyna Glinka wsparła strajk kobiet. Mistrzowsko zripostowała hejterówCzytaj dalej

- Super zdjęcie, a mama przepiękna! Pozdrawiam – napisała jednak z internautek.

- Widać, że jest super kobietką – dodała kolejna.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski jest jednym z najpopularniejszych polskich podróżników, którego widzowie znają z takich programów jak: „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Nieoczywiste” czy „Kossakowski. Wtajemniczenie”. Mężczyzna jest także autorem książki „Na granicy zmysłów”, w której opisuje wiele niecodziennych sytuacji, na przykład, kiedy podcinano mu język lub zakopywano w grobie.

Prywatnie Przemek Kossakowski związany jest z podróżniczką Martyną Wojciechowską. W październiku ubiegłego roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Świeżo upieczony mąż prędko pochwalił się wspólnym zdjęciem z ceremonii.

- Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze – pisał wówczas na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł