Swiatgwiazd.pl
Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski opowiedział o przeciwnościach podczas nagrywania "Down the road"

24 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Przemek Kossakowski udzielił wywiadu dla portalu „Plejada”, w którym poinformował o zatrzymaniu przez służby na lotnisku w Stambule, podczas wyjazdu na plan zdjęciowy programu „Down the Road”. Podróżnik powiedział m.in., jakie były powody zatrzymania. Głównym problemem okazały się dokumenty.

Kossakowski w dalszym ciągu bryluje na okładkach kolorowej prasy i stronach internetowych portali plotkarskich. Tym razem zrobiło się o nim głośno z powodu zatrzymania na lotnisku w Stambule.

Przemek Kossakowski zatrzymany przez służby na lotnisku

Rozstanie z Martyną Wojciechowską sprawiło, że Przemek Kossakowski trzymał się z dala od mediów, jednak z uwagi na nadchodzący kolejny sezon programu „Down the Road” musiał wyjść przed kamery i udzielić mediom kilku zdań. Podróżnik udzielił wywiadu dla portalu „Plejada”, podczas którego opowiedział o nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ich zaraz po przylocie do Stambułu.

To właśnie tam odbyły się zdjęcia do wyżej wspomnianego programu. Jeszcze podczas pobytu na tamtejszym lotnisku zatrzymały ich służby. Stwierdził, że jest to typowa kasta urzędnicza. Powiedział, że nie zdarzyło im się to po raz pierwszy, jednak tym razem zaskoczenie było bardzo duże.

W Turcji okazało się, że nie mamy dokumentów, które – jak nas wcześniej zapewniano – nie będą potrzebne. Jednak po wylądowaniu okazało się, że wszystko się zmieniło i dokumenty, które nie były potrzebne, są już niezbędne. Zatrzymano nam nie tylko cały sprzęt, ale także samochód. Musieliśmy czekać na decyzję. W pierwszej chwili chciało nam się śmiać. Zgodnie uznaliśmy, że to absurdalne. Ale kiedy zrozumieliśmy, że oni nie żartują – powiedział Przemek Kossakowski.

świeczka (8)

Matthew Strachan nie żyje

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Koniec końców udało im się dopiąć swego i wypożyczyli niezbędny do nagrywania programu sprzęt, jednak wcześniej przyszło im sobie radzić w naprawdę nietypowy dla takiej produkcji sposób.

- Najpierw pracowaliśmy na telefonach komórkowych i amatorskich kamerach, należących do członków ekipy. Potem produkcja znalazła wypożyczalnię, która dysponowała podobnym sprzętem do naszego i przez pierwsze trzy dni pracowaliśmy na wypożyczonych kamerach - mówi „Plejadzie” Przemek Kossakowski.

Kiedy nowe odcinki „Down the Road”?

Stanie się to już w najbliższą niedzielę, 26 września na platformie player.pl. Natomiast w telewizji, a dokładniej stacji TTV przyjdzie nam poczekać do 3 października. To już trzeci sezon uwielbianego przez setki tysięcy osób w Polsce programu.

Przypomnijmy, że kwintesencją programu jest podróż życia osób dotkniętych zespołem downa wraz z Przemkiem Kossakowskim. W najnowszej edycji podróżnicy będą zwiedzać Turcję.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Barbara Krafftówna trafiła do domu opieki

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski pojawił się na gali z siostrą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Kontrowersyjna przeszłość Michała Wiśniewskiego

Czytaj więcej >