Przemysław Babiarz Żródło: eastnews & kmiros

Przemysław Babiarz nie miał łatwo w miłości. Dopiero teraz odnalazł szczęście

28 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Przemysław Babiarz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w naszym kraju. O czym nie każdy wie, w życiu komentatora nie brakowało osobistych dramatów. Dopiero u boku ukochanej Marzeny, z którą pozostaje złączony węzłem małżeńskim od 20 lat, Przemysław Babiarz zaznał rodzinnego szczęścia.

Postać Przemysława Babiarza zna niemal każdy fan sportu. Dziennikarz od wielu lat związany ze stacją TVP komentuje najważniejsze sportowe wydarzenia; ma także na koncie udział w takich produkcjach jak “Va banque” czy “Giganci historii”. Co nie jest powszechnie znanym faktem o Przemysławie Babiarzu, swą przygodę z szeroko pojętymi mediami rozpoczynał nie w roli dziennikarza, a aktora.

Przemysław Babiarz przeżył osobisty dramat. Jego życie ułożyło się dopiero po tym, jak poznał obecną małżonkę

Przemysław Babiarz zdobywał kierunkowe wykształcenie na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 1989 do 1992 roku współpracował z gdańskim “Teatrem Wybrzeże”. Prywatnie był wówczas mężem i ojcem.

Związek z pierwszą żoną Przemysława Babiarza okazał się nietrwały. Rozpadł się niespodziewanie, co, jak mówił w rozmowie z “Rewią” dziennikarz, nie było jego wyborem. Przemysław Babiarz chronił swej prywatności, nie podając szczegółów dotyczących rozstania.

Rozpad małżeństwa oznaczał dla Przemysława Babiarza rozpoczęcie nowego życiowego rozdziału. Trudniący się wówczas aktorstwem Babiarz postanowił spróbować szczęścia w Warszawie, gdzie ostatecznie się przeprowadził. Udało mu się dotrzeć na casting do pracy na słynnej Woronicza 17, co ostatecznie zapoczątkowało jego karierę zawodową w TVP.

Andrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyAndrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

To w tamtym czasie Przemysław Babiarz poznał swą obecną małżonkę Marzenę. Para trafiła na siebie na targach spożywczych. Po roku wspólnej znajomości powiedzieli sobie “tak”.

Żona Przemysława Babiarza z wykształcenia jest tłumaczem języka hiszpańskiego. Para doczekała się córeczki Luisy. Małżonkowie wspólnie wychowali także syna dziennikarza z poprzedniego związku, Szymona.

Zdaniem Przemysława Babiarza do zbudowania trwałego małżeństwa nie jest konieczna zbieżność charakterów czy zainteresowań. Jak mówi dziennikarz, dużo ważniejsze jest wzajemne zrozumienie. To właśnie ono pozwala żyć ze sobą w zgodzie i pogłębiać relację.

- Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości - wyjawił Przemysław Babiarz.

W rodzinie Przemysława Babiarza duże znaczenie ma także wspólne celebrowanie wyjątkowych okazji, w tym Świąt Bożego Narodzenia. W tym szczególnym czasie dziennikarz stara się skupić na najbliższych i zadbać o to, by nie opuścić odświętnej wigilijnej kolacji z powodu obowiązków zawodowych.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


Źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł