Radosław Majdan, żona Żródło: instagram.com/r_majdan

Kim była pierwsza żona Majdana? Dziś projektuje ubrania

7 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Niewielu pamięta, że Radosław Majdan był żonaty dwukrotnie, zanim związał się z Małgosią Rozenek. Komu sportowiec ślubował miłość i wierność jeszcze przed Dodą? To Sylwia Majdan. Wiemy, czym dziś się zajmuje.

  • Życie uczuciowe Radosława Majdana
  • Kim była jego pierwsza żona?
  • Czym zajmuje się dziś Sylwia Majdan?

Od kilku lat Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą szczęśliwe małżeństwo. W maju 2020 roku doczekali się pierwszego wspólnego dziecka i od tamtej pory nie znikają z pierwszych stron gazet. Zanim jednak "Radzio" związał się z "Perfekcyjną panią domu" był mężem kontrowersyjnej wokalistki Dody. Również jednak i ona nie była jego pierwszą miłością.

Była pierwszą, której Radosław Majdan ślubował miłość i wierność

Sylwia Koperkiewicz i Radosław Majdan pobrali się 20 czerwca 1998 roku w szczecińskiej katedrze pw. św. Jakuba Apostoła. Zapewne wielu sympatyków piłkarza doskonale pamięta kadr z ceremonii, na której ten pojawił się w jednej w swoim rodzaju złotej, błyszczącej marynarce.

Małżeńska sielanka nie trwała jednak długo, bo już po kilku latach Sylwia postanowiła rozwieźć się z Radosławem, ale też zdecydowała, że zostanie przy jego nazwisku. Jak się później pokazało, o czym sama opowiedziała w rozmowie z Newsnerią, miała ku temu ważny powód.

- Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława - wyjaśnila.

Smutne, co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom tuż przed śmiercią. Tylko najbliżsi wiedzieliSmutne, co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom tuż przed śmiercią. Tylko najbliżsi wiedzieliCzytaj dalej

Mimo rozwodu Radosław i Sylwia do dziś żyją w przyjacielskich stosunkach. To właśnie ona, jako jedna z pierwszych, złożyła mu gratulacje z okazji narodzin synka. Co natomiast wiemy o pierwszej żonie sportowca? Jak przytacza Wirtualna Polska, Sylwia ukończyła ASP w Łodzi, studiowała też na Uniwersytecie Szczecińskim, brała udział w lokalnych konkursach piękności, a nawet zdobyła tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Brała też udział w pokazach mody znanych projektantów.

Podążanie tą ścieżką nie było jednak przypadkowe, bowiem Sylwia od dziecka interesowała się modą. W 2004 roku postanowiła w końcu spełnić swoje dziecięce marzenie i otworzyć własną markę, która szybko zaczęła odnosić pierwsze sukcesy. Przez 17 lat Sylwia projektowała i zajmowała się stylizowaniem celebrytek.

Czym zajmuje się dziś pierwsza żona Majdana?

Projektowaniem Sylwia zajmuje się do dziś. Głównie skupia się jednak na ubraniach dla kobiet o większym rozmiarze, która jak sama twierdzi, są niedoceniane.

- U nas można uszyć sobie coś, co nie jest sztampową propozycją ze sklepu dla puszystych. To nie sztuka ubrać modelkę, na której wszystko dobrze wygląda… Poza tym uważam, że producenci odzieży zaniedbują panie w rozmiarach powyżej 40. Ja z przyjemnością je ubieram - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Prestiż".

Była żona Majdana ma też plan, by otworzyć kilka swoich butików za granicą. Prywatnie natomiast Sylwia jest mamą Vincenta, który jest jej oczkiem w głowie. Rodzina jest dla niej najważniejsza, a priorytetem jest dla niej wychowanie syna na dobrego człowieka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Newsneria, Instagram, Wirtualna Polska

Następny artykuł