Ranczo - Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader Żródło: Fot. Ranczo TVP / Facebook

W "Ranczu" byli małżeństwem, prywatnie skończyli w sądzie. W tle molestowanie i przemoc

20 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Ostatnimi czasy toczy się głośna dyskusja o tym, czy kultowy serial “Ranczo” będzie kontynuowany. Pierwszą przesłanką, jaka mogłaby wskazywać, że produkcja nie doczeka się kolejnego sezonu, była śmierć Pawła Królikowskiego. Sprawę skomplikował też problem między aktorami - Magdaleną Waligórską i Arkadiuszem Naderem.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co stoi na przeszkodzie, żeby pojawiła się kontynuacja "Rancza"
  • Co zdarzyło się między Magdaleną Waligórską a Arkadiuszem Naderem
  • O co oskarżyła aktora serialowa Wioletka

“Ranczo” emitowane było przez TVP aż przez 10 lat, a fani do dzisiaj chętnie powracają do odcinków serialu. Czy jednak produkcja ma szansę dalej pozostać taka sama? Jest to wątpliwe.

Powstanie kontynuacja “Rancza”?

Pod koniec grudnia serial pojawił się na platformie Netflix, co dało powód do kolejnych spekulacji na temat kontynuacji sezonu. Nieżyjący już scenarzysta, Andrzej Grembowicz, napisał ponadto scenariusz do filmu “Ranczo. Zemsta wiedźm.”

Jedno jest pewne - jeśli film ten by powstał, razem nie zobaczymy w nim Magdaleny Waligórskiej i Arkadiusza Nadera, którzy grali uwielbiane małżeństwo Koteckich. Wszystko przez kłótnię sprzed lat.

Konflikt między Magdaleną Waligórską a Arkadiuszem Naderem

W 2015 roku media obiegła informacja, że między Arkadiuszem Naderem a partnerem Magdaleny Waligórskiej doszło do bójki. Jak podał Fakt, doszło do tego, gdy Nader czekał na kolegę w teatrze w Zabrzu:

Znamy wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Aktorka Znamy wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Aktorka "M jak miłość" nie może narzekaćCzytaj dalej

- Podeszła i powiedziała: „A co ty tu robisz?! Wypier...aj stąd, ch...”. Myślałem, że to forma przywitania, bo się dawno nie widzieliśmy - cytował Nadera Fakt. - Przytkało mnie, bo choć od zawsze się nie lubimy, to tego się nie spodziewałem. Nagle obok pojawił się jej facet, Mateusz. Dokonał napaści z jej współudziałem. On na szczęście trafił mnie tylko raz. Na koniec usłyszałem od niego, że nasze spotkania zawsze będą wyglądać w ten sposób i za każdym razem, jak mnie spotka, to będzie mnie bił.

Aktorzy od dłuższego czasu za sobą nie przepadali. Bójka była zatem dalszym ciągiem afery sprzed lat. Wcześniej Magdalena Waligórska oskarżyła serialowego Staśka o molestowanie seksualne.

Komentarz Magdaleny Waligórskiej

Sprawa przez długi czas nie była komentowana przez Magdalenę Waligórską. Aktorka przerwała milczenie komentarzem dla Twojego Imperium:

- Powiem tylko, że złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. To są cztery paragrafy. I nie mówię tu o sytuacji w Zabrzu, ale o czterech ostatnich latach. Mnie całkowicie wystarczy współpraca z policją, przedstawienie dowodów w sądzie, a nie walka na słowa w mediach i robienie z tego pośmiewiska na oczach całej Polski. Nie wejdę w słowną szarpaninę - mówiła aktorka.

W takich okolicznościach możliwe, że nie dojdzie do kontynuacji serialu. Fani produkcji są jednak dobrej myśli i z niecierpliwością czekają na informację na ten temat.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


źródło: plotek.pl

Następny artykuł