Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rewolucja w życiu Dawida Kwiatkowskiego! Mówi o wspólnym życiu w nowym miejscu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2024 13:08

Rewolucja w życiu Dawida Kwiatkowskiego! Mówi o wspólnym życiu w nowym miejscu

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zdradził plany przeprowadzki, fot. KAPiF/instagram.com/kwiatkowsky/

Dawid Kwiatkowski od pewnego czasu nie zwalnia tempa i za kilka dni rusza w kolejną trasę koncertową. Życie na szczycie jednak potrafi zmęczyć każdego. Młody wokalista marzy o zupełnie innej rzeczywistości. Zdradził, gdzie chciałby zamieszkać. Nie byłby tam sam! Wyznał, z kim widzi swoją przyszłość.

Dawid Kwiatkowski od lat koncertuje i nie tylko...

Karierę w show-biznesie zaczął już ponad dekadę temu debiutanckim singlem "Biegnijmy". Do dziś wydał osiem solowych albumów, a także zyskał rzeszę wiernych fanów. To oni wspierają go w kolejnych współpracach, nie tylko muzycznych.

W 2018 roku został jednym z trenerów muzycznego programu Telewizji Polskiej "The Voice Kids". W ciągu sześciu edycji udało mu się dwukrotnie doprowadzić podopiecznych do zwycięstwa. Mimo popularności programu i jego roli trenera Dawid Kwiatkowski zrezygnował z udziału projekcie.

Od pewnego czasu o swoich zawodowych i prywatnych planach chętnie opowiada w mediach społecznościowych. Zbliżające się miesiące będą dla niego wyjątkowo intensywne. A co dalej?

Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak... Do sieci wypłynęły wrażliwe dane Dawida Kwiatkowskiego. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli

Dawid Kwiatkowski rusza w trasę koncertową

Po odejściu z programu TVP muzyk skupił się przede wszystkim na rozwijaniu kariery. Miniony rok zakończył w wielkim stylu, występując podczas sylwestrowej Roztańczonej Nocy Przebojów w Polsacie. Nowy rok zapowiada się równie imponująco.

Dawid Kwiatkowski pod koniec lutego rusza w trasę koncertową "Pop Romantyk" po polskich miastach. Na jego mapie znał się m.in.: Wrocław, Poznań, Katowice czy Kraków. Występy zapowiedziane są aż do kwietnia, a na niektóre z nich już zabrakło biletów.

Mogłoby się wydawać, że po koncertach Dawid Kwiatkowski z chęcią wróci do stolicy, by odpocząć w stylu wielkiego miasta. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Piosenkarz chce wprowadzić prawdziwą rewolucję do swojego życia.

Dawid Kwiatkowski zmienia swoje życie. Ma jasny plan na przyszłość

O życiu osobistym muzyka wiadomo niewiele, a i on sam dość skrycie opowiada o swojej codzienności. Jeszcze do niedawna Warszawa była jego centrum świata z uwagi na możliwości rozwoju zawodowego. Dziś, gdy jego kariera jest w stabilnym punkcie, gwiazdor nie ukrywa, że marzy o ucieczce.

Wcześniej bardzo potrzebowałem Warszawy i centrum warszawy do życia. Byłem też młody. Byłem człowiekiem, który potrzebował wielu rozrywek pomiędzy pracą. Teraz bym wyszedł do klubu, to ktoś by musiał mi naprawdę zapłacić albo zorganizować swoje urodziny, to może bym się pojawił - przyznał w rozmowie z Meloradiem.

Gdzie zatem mógłby zaszyć się Dawid Kwiatkowski? W jego marzeniach jest domek w lesie nieopodal stolicy. Nie chciałby jednak dzielić przestrzeni sam. Z chęcią zamieszkałby z ukochanymi czworonogami.

Uciekam z Warszawy już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu. […] Uciekam do lasu i chcę, żeby mój pies, a w przyszłości mam nadzieję kilka psów, żebym mógł otwierać taras i po prostu żeby mogły sobie wyjść, a nie: 7 rano, klatka schodowa. Takie było moje marzenie od zawsze, nigdy nie mieszkałem w domu i myślę, że to też przyniesie wiele muzycznych fajnych rzeczy - zdradził.

Fani z pewnością będą wspierać go w realizacji marzeń, a kto wie, czy otoczenie natury nie wpłynie też na jego twórczość i pisanie kolejnych przebojów.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zdradził plany przeprowadzki, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zdradził plany przeprowadzki, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zdradził plany przeprowadzki, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski zdradził plany przeprowadzki, fot. KAPiF

Źródło: Meloradio