Robert Janowski zmienia branżę Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Przez 21 lat pracował w TVP. Robert Janowski zupełnie zmienił branżę

26 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Robert Janowski ponad dwa lata temu odszedł z TVP, wcześniej przez 21 lat prowadząc program “Jaka to melodia?”. Życie po pracy z telewizją publiczną wcale go nie oszczędzało. Pandemia, problemy zdrowotne żony… To wszystko sprawiło, że prezenter postanowił zupełnie zmienić swoje zajęcie.

Robert Janowski w burzliwy sposób zakończył swoją współpracę z TVP. Według mediów prezenter nie zgodził się na zaproponowane mu zmiany. Starcie z telewizją skończyło się na groźbach pozwów sądowych.

Robert Janowski po rozstaniu z TVP

- Chodzi o kręgosłup i poczucie przyzwoitości. [...] Pracując w danym środowisku, musisz zgadzać się pod ideami tego środowiska, więc pracując na Woronicza, podpisujesz się pod tym, co Woronicza sobą reprezentuje, co przekazuje ludziom, jak indoktrynuje, kłamie, manipuluje - mówił Robert Janowski w programie “NaTematyka”.

Robert Janowski po zakończeniu kariery w TVP, rozpoczął pracę w TV Puls, gdzie prowadził program “Gra Muzyka”. Ten jednak spadł z anteny po jednym sezonie.

Mimo że Monika Janowska zapowiadała, że wiosna zapowiada się dla jej męża bardzo dobrze, świat opanowała pandemia. Wiele projektów telewizyjnych była odroczona, Janowski nie mógł występować też jako muzyk.

Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny muzyk, wszyscy znali jego piosenkiZ ostatniej chwili. Nie żyje słynny muzyk, wszyscy znali jego piosenkiCzytaj dalej

Nowe zajęcie Roberta Janowskiego

Według “Twojego Imperium” Robert Janowski obrał teraz zupełnie inną ścieżkę kariery. Jak donosi tygodnik, dziennikarz znalazł pomysł na nowy biznes dzięki komorze tlenowej.

- Nie ukrywam, że po licznych aferach medialnych z naszym udziałem zaczęły mi dokuczać stany nerwicowe i bezsenność. Cierpię też na reumatoidalne zapalenie stawów - powiedziała Monika Janowska.

Robert Janowski wraz z żoną kupili komorę tlenową. Początkowo korzystali z niej wyłącznie na własne potrzeby. Ze względu jednak na rozprzestrzeniającą się pandemię, para wpadła na pomysł, aby otworzyć gabinet w Warszawie. Dziennikarz samodzielnie zaprojektował i wykonał pomieszczenie przeznaczone na gabinet.

- Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym - przyznał Janowski.

Janowscy przyjmują pacjentów, którzy przeszli COVID-19, walczących z bezsennością czy depresją. Jak podkreślają, ważne jest dla nich to, aby pomagać.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł