Robert Lewandowski Żródło: instagram.com _rl9

Robert Lewandowski szczerze o byciu ojcem. Piękne słowa

2 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim wkładzie w wychowanie Klary i Laury. Jak się okazuje, w roli ojca czuje się świetnie i stara się w mairę swoich możliwości pomagać żonie, Annie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak czuje się Robert Lewandowski jako ojciec
  • Czy pomaga w opiece nad dziećmi
  • Co na ten temat mówi Anna Lewandowska

Robert Lewandowski wzbudza zachwyt wśród kibiców z całego świata swoją mistrzowską grą na boisku. Jednak nie tylko to interesuje jego fanów. Równie ciekawe jest jego życie prywatne, którym zresztą chętnie chwali się w social mediach. Dziennikarz Mateusz Hładki postanowił porozmawiać z piłkarzem o szczegółach i dowiedzieć się, jakim ojcem jest sportowiec. Do tej pory o córkach wypowiadała się głównie Anna Lewandowska, dlatego opinia jej męża jest szczególnie ciekawa.

Robert Lewandowski opowiada o swoich córkach

W „Dzień dobry TVN" wyemitowano dwie części rozmowy Mateusza Hładki z Robertem Lewandowskim. Poruszyli temat wychowania dzieci i tego, jak słynny sportowiec czuje się w roli ojca. Okazuje się, że piłkarz jeszcze zanim sam został tatą rozmawiał ze swoimi kolegami o ojcostwie, ale dopiero gdy na świecie pokazały się jego własne dzieci zrozumiał, jakie to piękne uczucie.

- Zanim zostałem ojcem, często rozmawiałem z innymi tatusiami i oni opowiadali mi, jak to jest być ojcem [...] Oczywiście bardzo się cieszyłem i widziałem ich dumę, ale nigdy do końca nie wiedziałem, co to tak naprawdę oznacza, dopóki nie zostałem ojcem. To jest co fantastycznego i zawsze wiadomo, że rodzina będzie na pierwszym miejscu [...] - powiedział.

Przyznał też, że lubi moment, gdy wraca do domu, a córeczki wybiegają na powitanie. Młodsza Laura zaczyna już raczkować, a sam dźwięk radosnego tupania wprawia sportowca w świetny nastrój.

Agnieszka Dygant jest nie do poznania. „Chirurg plastyk do zmiany, bo twarz się nie rusza”Agnieszka Dygant jest nie do poznania. „Chirurg plastyk do zmiany, bo twarz się nie rusza”Czytaj dalej

- To wspaniałe uczucie, wielkie szczęście. [...] Młodsza Laura zaczyna raczkować. Jak wracam do domu, to nagle słyszę, że ktoś szybko tupta do mnie, żeby mnie zobaczyć. Gdy wracasz do domu i widzisz uśmiech dzieci, [...] tego nie da się czasami opisać - stwierdził.

Czy Robert Lewandowski pomaga w opiece na dziećmi?

Jak mówi sam Robert Lewandowski, stara się być aktywnym tatą, mimo częstych podróży. Gdy tylko jest w domu stara się nadrobić zaległości. Musi się jednak pilnować, bowiem przed ważnymi meczami ważny jest odpoczynek, dobry sen i relaks, a małe dzieci często to uniemożliwiają. Tak było w przypadku Klary.

- Ale jestem przed meczami, oczywiście totalna regeneracja czy sen przed meczami są bardzo ważne. Ale Klara nie była dzieckiem śpiącym i jak już się budziła, to na cały dom. I wielokrotnie przy Klarze pomagałem, starałem się pomagać Ani, bo widziałem, pomimo tego, że nie pokazywała, jak to zmęczenie jest wielkie, to było dużo nieprzespanych nocy - mówił.

Anna Lewandowska na pewno docenia wsparcie męża, bowiem mieszkając w Monachium nie mogą liczyć na pomoc babć czy reszty rodziny. Trenerka potwierdziła w jednym z wywiadów, że Robert faktycznie pomaga jej za każdym razem w opiece nad Klarą, gdy tylko jest w domu.

- Zdecydowanie, jeśli tylko może, bo wróciły mecze i treningi. Jak tylko jest w domu, to poświęca jej bardzo dużo czasu. Ale ja też, bo wiadomo - mama to mama- stwierdziła.

Jak widać małżeństwo świetnie sobie radzi. Mimo licznych obowiązków zawodowych udaje im się z sukcesem łączyć karierę z wychowaniem dwóch małych córek. W ich wypowiedziach widać, że la nich wzajemne zrozumienie i wsparcie są podstawą.

Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy z dziećmi, źródło: instagram.com _rl9

Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy z dziećmi, źródło: instagram.com _rl9

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: DDTVN, Instagram

Następny artykuł