Swiatgwiazd.pl
Andrzej Onopiuk

facebook.com/FokusTVpl

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej zdradził, ile kobiet chce się z nim umówić

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Znany z programu „Rolnicy. Podlasie” Andrzej Onopiuk cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale także niemałym powodzeniem u kobiet. W rozmowie z portalem „Rolnik Info” zdradził, że kobiety ustawiają się do niego w kolejce, jednak mimo tego, że jego marzeniem jest założenie rodziny, obecnie skupia się na innych rzeczach.

  • Andrzej Onopiuk z „Rolnicy. Podlasie” cieszy się dużym powodzeniem u kobiet

  • Rolnik zdradził, że chciałby w przyszłości założyć rodzinę

  • Obecnie priorytetem dla niego jest budowa domu oraz inne ważne rzeczy

Sytuacja materialna Andrzeja Onopiuka jest dobrze znana wszystkim fanom programu, w którym występuje od ponad dwóch lat. Mimo tego wiele kobiet zwraca na niego uwagę, do czego przyznaje się z pełną otwartością.

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” opowiedział o zainteresowaniu kobiet

Nie da się ukryć, że w życiu Gienka i Andrzeja z Plutycz w ostatnim czasie zaszło wiele zmian. Obaj gentlemani dali się poznać telewidzom ze swojej lepszej i gorszej strony. Ojciec Andrzeja nie ukrywa, że chciałby, by jego syn kiedyś poznał miłość swojego życia.

Tymczasem Andrzej w rozmowie z portalem „Rolnik Info” zdradził kilka faktów o kobietach oraz podał dokładną liczbę ile z nich chciałoby się związać z nim na stałe. Nikt nie spodziewał się, że będzie ich aż tyle.

Jednak obecnie starszy z braci Onopiuków nie skupia się na tym, by znaleźć stały związek. Priorytetem dla niego jest ustabilizowanie swojej sytuacji materialnej i doprowadzenie swojego domu do pełnego stanu użytkowego.

m jak miłość logo

"M jak miłość": z serialu odchodzi Monika Mielnicka. Jaki jest powód tej decyzji?

CZYTAJ DALEJ

- Dziewczyn, powiem tak, jest chętnych około 20. Tylko [...] boje się moich warunkach. Bo tutaj za bardzo nie ma nic. Mówią, że im to nie przeszkadza. W telewizji oglądają jak wygląda podwórko, jak dom wygląda, nie ma łazienki - powiedział Andrzej z Plutycz.

Andrzej Onopiuk o kobietach

Z wypowiedzi Andrzeja śmiało można wywnioskować, że skoro nie przeszkadza im fakt wyglądu jego domu oraz gospodarstwa, to mógłby wybrać sobie jedną z ustawionych w kolejce do jego serca kandydatek.

Bohater programu „Rolnicy. Podlasie” jest jednak świadom, że sytuacja mieszkaniowa to obecnie najważniejszy element jego życia. Bez tego ani rusz. Niestety ma również świadomość tego, że są to bardzo duże koszta.

Z innej perspektywy na sytuację spogląda jego młodszy o prawie 10 lat brat Jarek. W ostatnim odcinku produkcji Fokus TV zadał pytanie bratu, kogo szuka i starał przemówić się do niego, by znalazł sobie odpowiednią kobietę.

- Dziewczynę czy Miss Polonii jak ty szukasz? No to co przebierasz? [...] A nie ta za brzydka, ta za stara, ta za gruba, ta za chuda. Zdecyduj się w końcu! - mówił wówczas Jarek.

Jak sądzicie, Andrzej w końcu odnajdzie miłość swojego życia?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Rolnik Info

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >