Swiatgwiazd.pl
Rolnicy. Podlasie

screen youtube.com/Bielskeu

,,Rolnicy. Podlasie'': Fokus TV pokaże powtórki programu. Znamy dni i godzinę emisji

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" mogą już zacierać ręce. Pewne jest, iż w najbliższym czasie będą mieli pod dostatkiem materiałów z ich ulubionymi rolnikami. Stacja właśnie ogłosiła bowiem rozpoczęcie powtórek serialu dokumentalnego. Wiemy już, kiedy wszyscy zainteresowani powinni zasiąść przed telewizorami, by nie przegapić powtórkowych odcinków.

  • Fokus TV rozpoczyna ponowną emisję programu „Rolnicy. Podlasie”

  • Chętni powinni zarezerwować na oglądanie wieczory od poniedziałku do piątku

  • Jedna z bohaterek programu szybko przekonała się, że popularność ma dwie strony medalu

„Rolnicy. Podlasie” to format emitowany na antenie Fokus TV opowiadający o życiu rolników na polskich wsiach. W ostatnim czasie format zdobył ogromną popularność, podobnie jak jego bohaterowie zyskali ogólnopolską rozpoznawalność. Obecnie zrealizowano 3. sezony produkcji. Z pewnością jest wielu fanów formatu „Rolnicy. Podlasie”, którzy dopiero niedawno zaczęli śledzić losy poszczególnych rolników. Mamy dla nich dobrą wiadomość.

Fokus TV wyemituje powtórki programu „Rolnicy. Podlasie”

Tych, którzy chętnie poznaliby wcześniejsze losy rolników z programu „Rolnicy. Podlasie”, z pewnością ucieszy najnowszy komunikat stacji Fokus TV. Podobnie powód do uśmiechu mogą mieć osoby zainteresowane odświeżeniem starych odcinków formatu z poprzednich sezonów.

Wczoraj stacja Fokus TV ogłosiła bowiem rozpoczęcie emisji powtórek. Komunikat pojawił się na profilu stacji w mediach społecznościowych. Podano również dokładną godzinę i datę planowanej emisji.

Okazuje się, że widzowie zainteresowani ponownym prześledzeniem starych odcinków programu „Rolnicy. Podlasie” powinni zarezerwować na oglądanie wieczory. Na kanale Fokus TV format będzie pojawiał się od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Przypomnijmy, że każdy odcinek programu „Rolnicy. Podlasie” trwa ok. 45 minut.

- To chyba już wieczory macie zaklepane? - pytają autorzy publikacji na Facebooku.

Przypomnijmy, że wśród bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie” znajdziemy między innymi ojca i syna (Gienka i Andrzeja Onopiuk) z Plutycz. W gronie najbardziej lubianych bohaterów formatu jest również Emilia Korolczuk, która prowadzi „Ranczo Laszki”. Rolniczka szybko przekonała się o tym, że popularność nie składa się wyłącznie z pozytywów.

Szokujące wyznanie bohaterki programu „Rolnicy. Podlasie”

Na początku marca Emilia Korolczuk, bohaterka programu „Ranczo. Podlasie” opowiedziała fanom o wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją w Dzień Kobiet. Chodziło o fana, który w nocy przerwał odpoczynek rolniczki, postanawiając złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Wszystkiego mogliśmy dowiedzieć się na oficjalnym profilu właścicielki „Rancza Laszki” na Facebooku.

O godzinie 22:00 Emilia Korolczuk szykowała się już do odpoczynku. Jak relacjonuje rolniczka, nagle usłyszała dobiegające z zewnątrz hałasy. Zaniepokojona postanowiła podejść do okna i sprawdzić, co się dzieje. Nieopodal stał nieznajomy, który poprosił rolniczkę o wspólną fotografię.

- Godzina punkt 22, Dzień Kobiet, w połowie wioski psy szaleją, idę do okna, przy bramce stoi pan. Myślę otworzę, zapytam o co chodzi, bo różne wypadki się zdarzają (...). Otwieram okno, a tam pan, nie powiem pełna kultura, trzeźwy, ale nie chodziło o żaden wypadek, tylko o to, czy zrobimy sobie wspólne zdjęcie... Tak się zastanawiam czy ludzie są zupełnie pozbawieni taktu, wyobraźni, nie wiem czego jeszcze... Wyrwana z ciepłego łóżka, w 6 miesiącu ciąży, w piżamie będę biegła po śniegu, w mrozie, żeby ktoś sobie zrobił zdjęcie… - czytamy w social mediach.

Miałam być już miła, miałam tu nie narzekać, ale ludzie coraz bardziej mnie codziennie zaskakują... Godzina punkt 22,...

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Poniedziałek, 8 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Ipla, SuperExpress, Eska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >