Rolnik szuka żony - Bardowscy Żródło: Facebook.com/@grzesiekszukazony

Bardowscy chwalą się, ile kosztuje budowa ich domu. Wydali fortunę

2 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Annę i Grzegorza z programu „Rolnik szuka żony” szybko połączyło uczucie, które pozwoliło im na założenie szczęśliwej rodziny. Para doczekała się dwojga dzieci, a kilka miesięcy temu rozpoczęła budowę swojego wymarzonego domu. Choć inwestycja jeszcze nie jest skończona, już pochłonęła kilkaset tysięcy złotych.

  • Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”
  • Po ślubie para powitała na świecie syna Jasia i córkę Liwię
  • Teraz zakochani budują dom, którym chętnie chwalą się w social mediach
  • Ile pieniędzy zainwestowali do tej pory?

Anna i Grzegorz Bardowscy są jedną z najpopularniejszych par, które zeszły się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Uczestnicy drugiej edycji telewizyjnego show szybko powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, a niedługo po tym poinformowali, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Blisko rok po ślubie Bardowscy powitali na świecie swojego pierwszego syna, któremu dali na imię Jaś. W 2019 roku urodziła się natomiast ich druga pociecha – córeczka Liwia. W końcu młodzi rodzice podjęli decyzję o rozpoczęciu budowy domu dla powiększającej się rodziny.

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” wydali fortunę na budowę rodzinnego domu

Anna i Grzegorz po programie nie rozstali się z fanami, którzy przez cały czas trwania programu mocno ściskali kciuki za ich związek. Zakochani uaktywnili się w mediach społecznościowych, za pomocą których utrzymują stały kontakt ze swoimi sympatykami. Regularnie informują, co dzieje się w ich życiu.

Obecnie Bardowscy skupiają się na budowie domu, która trwa od dobrych kilku miesięcy. Oboje zaspokajają ciekawość fanów i co jakiś czas wrzucają aktualne zdjęcia ich drogiej inwestycji. W ubiegłym roku do sieci trafił między innymi post, w którym delikatnie przerażona Anna zastanawiała się nad tym, jak w przyszłości uda jej się umyć wszystkie okna. W jej komentarzu nie zabrakło oczywiście odrobiny humoru.

Mało kto wie, co jest napisane na grobie córki Eleni. Widok po 27 latach wyciska łzyMało kto wie, co jest napisane na grobie córki Eleni. Widok po 27 latach wyciska łzyCzytaj dalej

- Grzesiu kupił sobie nowy telefon i w ramach testu miałam sesje na budowie! Patrząc na te zdjęcia, jestem trochę przerażona, bo dotarło do mnie, że to jedno z mniejszych okien na parterze, a ja wyglądam na nim, no może nie jak mrówka, ale jak najedzony kocur. Kto to będzie mył… Czekamy na strop, póki co cieszymy się pustakami ceramicznymi – pisała na Facebooku.

Z biegiem czasu budowa domu Bardowskich jest coraz bliższa ukończenia. W rozmowie z Party Anna i Grzegorz zdradzili jednak, że wciąż czekają na wykończenie wnętrz i fasady. Mimo to przeznaczyli na inwestycję już 300 tysięcy złotych. Wiedzą jednak, że wymarzony dom, w którym znajdą się cztery sypialnie, będzie służyć im przez wiele lat.

Bardowscy myślą o trzecim dziecku?

Nie tak dawno media obiegły informacje o planach powiększenia rodziny Bardowskich. Anna i Grzegorz mieli zastanawiać się bowiem nad trzecim dzieckiem. Jak sami przyznali, nie wykluczają takiej możliwości.

- Kochamy dzieci, więc kto wie? Nadzieja umiera ostatnia – skomentował Grzegorz.

Życie Anny i Grzegorza można śledzić na Facebooku i Instagramie. Para prowadzi także własny kanał na YouTube.

Bardowscy z dziećmi

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Teleshow, Pomponik, Facebook

Następny artykuł