Rolnik szuka żony Żródło: instagram.com/malgorzata_plaza

Małgosia z „Rolnik szuka żony" przeszła spektakularną metamorfozę

28 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka 5 edycji programu “Rolnik szuka żony” przeszła prawdziwą metamorfozę. Małgosia Płaza schudła 20 kilogramów, co okupiła oczywiście dużym wysiłkiem. W tym przypadku nie obyło się bez pewnych wyrzeczeń i regularności.

“Rolnik szuka żony” to program cieszący się niebywałą wręcz popularnością. Tysiące widzów śledzi losy kolejnych rolników już od 2014 roku, których w podróży do odnalezienia szczęścia nieustannie wspiera prowadząca Marta Manowska. Małgosia Płaza wystąpiła w piątej edycji słynnego reality show; ostatnio zachwyciła fanów programu spektakularną przemianą.

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” prezentuje się olśniewająco. Małgosia Płaza schudła 20 kilogramów

Małgosia Płaza odważyła się na udział w piątej edycji programu “Rolnik szuka żony”; postanowiła napisać list do rolnika Jana. Niestety udało się jej odnaleźć tam prawdziwej miłości. Z pewnością zyskała jednak sporą popularność.

Po zakończeniu zdjęć do programu “Rolnik szuka żony” Małgosia Płaza postanowiła zainwestować trochę czasu w rozwój swojego profilu w mediach społecznościowych, w tym profilu na Instagramie (malgorzata_plaza), skąd pochodzą wykorzystane w artykule zdjęcia. Jednocześnie budowała zdrowie, prowadząc zdrowy styl życia i dbając o właściwą dietę. Od udziału w “Rolniku” z powodzeniem schudła 20 kilogramów.

Wielu internautów może zastanawiać się, jak osiągnąć podobny rezultat. W rozmowie z serwisem Plotek Małgosia Płaza wyjaśnia, że nie sięgała po jakąkolwiek z popularnych diet. Dbała raczej o świadome konsumenckie wybory i odpowiednie porcje posiłków.

Andrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyAndrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

- Nie stosowałam żadnej słynnej diety, tylko po prostu zmieniłam odżywianie na zdrowe produkty w odpowiednich ilościach i postawiłam na regularny ruch - powiedziała uczestniczka programu “Rolnik szuka żony”.

Trzymanie się dobrych nawyków żywieniowych nie było dla pani Małgosi proste. Wciąż walczyła z pokusą pójścia na łatwiznę; bywało, że na jakiś czas przestawała robić jakiekolwiek postępy. Kluczem do osiągnięcia celu okazała się wytrwałość.

- Mierzyłam się ciągle z lenistwem i brakiem czasu, porażkami, bo często waga się cofała, albo stała w miejscu. Ulegałam też słabościom żywieniowym, no i ten stres, jaki teraz mamy na świecie, nie motywował do działania. Zawsze jednak zaczynałam od nowa i nie poddawałam się, bo nie zależy mi na wyniku, tylko na trwałej zmianie życia na zdrowsze - relacjonuje Małgosia Płaza.

Jak mówi uczestniczka piątej edycji programu “Rolnik szuka żony”, przez cały czas przyświecały jej trzy główne zasady. Pierwsza z nich dotyczyła samego żywienia. Małgosia Płaza sięgała wyłącznie po te produkty, które dostarczały jej ciału potrzebnej energii, ale i zwyczajnie jej smakowały. Druga dotyczyła regularnego ruchu, a trzecia - sztuki panowania nad stresem. Małgosia Płaza podpowiada, że warto nauczyć się skutecznie rozładowywać stres i w miarę możliwości unikać go w codziennym życiu.

- Za jakiś czas zrobię podsumowanie tego półrocza (...). Przygotowuje się teraz do etapu rzeźbienia swojego ciała, bo gimnastykowanie zaczęło mi sprawiać ogromną przyjemność. (...) Chcę przełamać stereotypy, że takie zmiany są bardzo kosztowne i dostępne tylko dla nielicznych - przekonuje pani Małgosia.

Małgosia Płaza

Źródło: instagram.com/malgorzata_plaza

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


Źródło: plotek.pl

Następny artykuł