Sanatorium miłości - TVP w ogniu krytyki Żródło: Facebook.com/Sanatorium miłości TVP

TVP w ogniu krytyki po zapowiedzi kolejnego odcinka "Sanatorium miłości"

23 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Internauci skrytykowali zapowiedzi najnowszego odcinka „Sanatorium miłości”. W czwartej odsłonie trzeciej edycji popularnego programu do jednej z uczestniczek przyjedzie karetka pogotowia ratunkowego. Kolejny z seniorów rozpłacze się natomiast przed kamerami. Widząc to, fani zarzucili produkcji brak profesjonalizmu przy przygotowywaniu zadań.

Odkąd „Sanatorium miłości” zagościło na antenie TVP1, w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzą się miliony widzów. Trzecia edycja, którą stacja emituje od 3 stycznia 2021 roku, wzbudza jednak coraz to większe kontrowersje. Najnowsza burza wśród internautów dotyczy czwartego odcinka programu.

Sanatorium miłości: łzy i karetka pogotowia

W mediach społecznościowych nie brakuje negatywnych komentarzy dotyczących czwartego odcinka trzeciej edycji „Sanatorium miłości”. Choć jego premiera odbędzie się dopiero 24 stycznia, fanom już nie podobają się niektóre sceny. Wszystko przez zwiastuny, które pojawiły się w sieci i na ekranach telewizorów tuż po trzecim odcinku programu.

Bohaterami najnowszej edycji „Sanatorium miłości” są: Halina, Jadwiga, Anna, Teresa, Janina i Krystyna oraz Edward, Andrzej, Zbigniew, Wiesław, Władysław i Zdzisław. Zgodnie z zapowiedziami w najbliższym odcinku każdego z nich czeka dużo atrakcji. Nie wszystkie będą jednak przyjemne. Na planie pojawi się między innymi karetka pogotowia.

- Teresa, masz trochę wysokie ciśnienie – powie sanitariusz do jednej z seniorek.

Szymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Nie uwierzycie, kto był świadkiemSzymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Nie uwierzycie, kto był świadkiemCzytaj dalej

Uczestniczka programu dozna najprawdopodobniej nagłego skoku ciśnienia. Fani domyślają się, że w związku z tym będzie mogła trafić do szpitala. Są zdenerwowani, widząc, że seniorka w złym stanie, u której maluje się wyraźne przerażenie na twarzy, wciąż przebywała w towarzystwie kamer.

Dodatkowym czynnikiem stawiającym TVP w złym świetle są – w opinii internautów – łzy pana Władysława. W jednym ze zwiastunów widać, jak mężczyzna czyta list zaadresowany do zmarłej żony. Treść od razu przypomina 72-latkowi o ukochanej i prowadzi do płaczu. Fani programu nie rozumieją, jak można pozwolić na coś takiego przed kamerami.

- Jestem zniesmaczona stawianiem takich zadania seniorom. To są zbyt bolesne wspomnienia. Dla mnie widza, to bolesne przeżycie gdy widzę łzy na twarzy pana Władysława. A dlaczego nie wspomnieć w tych listach najpiękniejszych przeżyć? – pisze fanka programu na Facebooku.

- Czemu mają służyć takie wspomnienia, przecież oni przyjechali po to, żeby oderwać się od przeszłości i poznać może miłość – dodaje kolejna cytowana przez Interię Film.

W czwartym odcinku nie zabraknie jednak dobrej zabawy. Uczestnicy wybiorą się między innymi na wycieczkę, podczas której spędzą czas na polu dla kamperów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia Film

Następny artykuł