Swiatgwiazd.pl
Halina Jaksa

Youtube.com / Kadr z programu "Sanatorium miłości" / Halina z Sanatorium Miłości 3 OSZUKAŁA WSZYSTKICH?! / Whistleblower News

"Sanatorium miłości": uczestnicy wzięli udział w pogrzebie Władysława. Zdjęcie wywołało oburzenie

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Uczestnicy programu Sanatorium miłości pojawili się na pogrzebie swojego przyjaciela, również uczestnika programu, Władysława Szustorowskiego. Po pogrzebie na Facebooku jednej z Pań pojawiły się zdjęcia z ceremonii, które oburzyły internautów. Czy seniorzy zachowali się nietaktowanie?

  • 9 kwietnia br. zmarł Władysław Szustorowski, uczestnik 3. edycji programu Sanatorium miłości. Miał 73 lata.

  • Pogrzeb Władysława odbył się 28 maja. W ceremonii wzięli udział pozostali uczestnicy hitowej produkcji TVP.

  • Po ceremonii jedna z uczestniczek opublikowała na Facebooku zdjęcia z pogrzebu, które wywołały burzę w sieci. Według internautów seniorzy zachowali się nietaktowanie.

28 maja odbył się pogrzeb Władysława Szustorowskiego, uczestnika 3. edycji Sanatorium miłości. Gwiazdor programu zmarł 9 kwietnia. Miał 73 lata. Był wielkim pasjonatem żeglarstwa i jedną z najbardziej lubianych gwiazd Sanatorium. Produkcja programu nie ujawniła przyczyn jego śmierci.

Pożegnanie uczestnika Sanatorium miłości

Władysław Szustorowski był jedną z najbardziej otwartych, pogodnych i lubianych postaci w programie. Cenili go zarówno inni uczestnicy, jak i sama produkcja. Wiadomość o jego śmierci poruszyła całą ekipę i wszystkich widzów. Jak napisała Telewizja Publiczna w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku, Władysław dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan.

- Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… - czytamy na fanpage'u Sanatorium miłości.

Władysław zmarł w wieku 73 lat. Pasjonował się żeglarstwem. Był absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie studiował na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Jak dowiedzieliśmy się z programu, miał też córkę Milenę, o której wspominał z największą czułością.

Emilia Korolczuk

"Rolnicy. Podlasie": Emilia Korolczuk urodziła. Jest pierwsze zdjęcie dziecka

CZYTAJ DALEJ

Telewizja nie ujawniła przyczyn jego śmierci. Gdy ta tragiczna wiadomość obiegła media, wywołała ogromne poruszenie i żal wśród widzów, produkcji i uczestników programu.

Na pogrzebie Władysława pojawili się pozostali uczestnicy Sanatorium. Ich zachowanie oburzyło internautów

Pogrzeb Władysława Szustorowskiego odbył się 28 maja. To właśnie tego dnia na Facebooku Haliny Jaksy pojawiły się zdjęcia z ceremonii. Na zamieszczonych przez nią fotografiach widać wszystkich uczestników programu, którzy pozują przy trumnie zmarłego.

Jednak to nie to zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Największe oburzenie internautów spowodował drugi kadr, na którym gwiazdy Sanatorium uśmiechnięte stoją ze specjalnym wieńcem w kształcie serca. Na wieńcu wypisane są inicjały nazwy programu. To właśnie uśmiechy na ich twarzach wprawiły obserwatorów w konsternację.

- Nie macie taktu - czytamy w komentarzach.

- A te radosne uśmiechy przy wieńcu są nie na miejscu- brzmiały oskarżenia internautów.

Chociaż kilka osób stanęło w obronie seniorów, sugerując, że nie ma nic złego w uśmiechaniu się do zdjęcia, które jest ostatnią pamiątką: Pamiątka z pięknym wieńcem, który sami dla kolegi ufundowali. Czemu taki hejt?

Mimo wszystko większość osób była oburzona zachowaniem uczestników programu. A Wy jak sądzicie? Seniorzy zachowali się nietaktownie?

Zobacz zdjęcia:

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >