Sławomir zmienił się nie do poznania Żródło: TRICOLORS/East News

Sławomir zmienił się nie do poznania. Na najnowszym zdjęciu wygląda jak prawdziwy przystojniak

1 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Sławomir zachwycił fanów najnowszą metamorfozą. Piosenkarz opublikował zdjęcie z wakacji, do którego pozuje w ciemnych okularach. Wzrok przyciąga także jego świeżo zapuszczony zarost. „Super broda” – komentują internauci. Niektórzy porównują nawet wokalistę do Patryka Vegi.

  • Sławomir słynie z ogolonej głowy, wąsa i zarośniętej klatki piersiowej
  • Na najnowszym zdjęciu piosenkarz pokazał całkiem inną wersję siebie
  • Fani zachwycają się jego metamorfozą i porównują go do Patryka Vegi

Sławomir od kilku lat nie schodzi z polskiej sceny muzycznej. Piosenkarz, którego furtką do wielkiej kariery był hit „Miłość w Zakopanem”, zasłynął nie tylko wpadająca w ucho muzyką taneczną, ale także swoim charakterystycznym wizerunkiem. Niedawno zdecydował się jednak na pewne zmiany w tym temacie.

Spektakularna metamorfoza Sławomira

Gdzie jest Sławomir? To pytanie zadaje sobie dziś mnóstwo fanów piosenkarza, który swoim najnowszym zdjęciem podbił media społecznościowe. Wokalista pochwalił się wakacyjnym wypadem nad wodę. Zamieścił na Instagramie fotografię, do której pozuje w towarzystwie dwóch szczupaków.

- Cześć, tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem, a Wy? – napisał pod zdjęciem.

Choć bohaterami zdjęcia z pewnością miały być szczupaki, wzrok internautów skupił się jedynie na Sławomirze. Wokalista, który słynie z charakterystycznego, lecz kiczowatego wizerunku, zaprezentował się w zupełnie nowej odsłonie. Nie wszyscy fani umieli od razu go rozpoznać.

Jej odejście z „Klanu” nie przeszło bez echa. Jak potoczyły się losy Doroty Naruszewicz?Jej odejście z „Klanu” nie przeszło bez echa. Jak potoczyły się losy Doroty Naruszewicz?Czytaj dalej

Sympatycy Sławomira dotychczas kojarzyli go z ogoloną głową, słynnym wąsem i zarośniętą klatką piersiową. Choć wokalista postanowił nie rezygnować z żadnego z tych elementów, na najnowszej fotografii wygląda jak zupełnie inny człowiek. Wszystko przez ciemne okulary, czapkę z daszkiem i świeżo zapuszczony zarost!

Dodatkowe elementy w wizerunku Sławomira sprawiły, że fani zaczęli porównywać go do popularnego reżysera – Patryka Vegi. Część internautów sugeruje też, że do fotografii nie pozuje znany muzyk, ale jego młodszy brat.

- Panie Sławomir, jest Pan podobny do Patryka Vegi – pisze jedna z fanek wokalisty.

- A gdzie Sławomir?? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat – zwraca uwagę kolejny internauta.

- Super broda – zachwyca się inny fan.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy autor przeboju „Miłość w Zakopanem” zdecydował się na zapuszczenie brody. Z zarostem prezentował się bowiem już w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas postanowił jednak powrócić do swojego sprawdzonego wizerunku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Super Express

Następny artykuł