Swiatgwiazd.pl
Kajra EN

TRICOLORS/East News

Sławomir obawia się udziału Kajry w "Tańcu z Gwiazdami". Jest zazdrosny o swoją żonę

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Sławomir znany jest nie tylko z umiejętności tworzenia hitowych piosenek w zupełnie nowym gatunku, który nazywa rock polo. Muzyk ma także piękną żonę, która nierzadko towarzyszy mu na scenie i w teledyskach. Nic dziwnego, skoro prezentuje się fantastycznie. Być może wdzięki Kajry i jej rosnąca popularność zaczęły martwić Sławomira.

  • Sławomir i Kajra to znana para w polskim showbiznesie

  • Kobieta często pojawia się u boku męża na scenie

  • Niedługo Kajra wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Sławomir bez wątpienia ma się czego obawiać. Kajra to piękna i zdolna kobieta. Okazuje się, że muzyk jest szaleńczo zazdrosny o swoją żonę. Kolejny raz mężczyzna kręci nosem w sprawie występu Kajry w Tańcu z Gwiazdami. Czy para wreszcie dojdzie do porozumienia w tej kwestii?

Sławomir i Kajra - życie prywatne i zawodowe

Sławomir to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki. Szturmem wbił się do świata showbiznesu dzięki przebojowi Miłość w Zakopanem, który wykonuje razem ze swoją piękną żoną, Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. Kobieta towarzyszy mężowi także w teledyskach.

Para wydaje się być w sobie szaleńczo zakochana! Nie odstępują siebie na krok. Bez wątpienia to dla nich spore ułatwienie, że mogą łączyć życie prywatne z zawodowym i razem występować. Małżeństwo wychowuje również wspólnie synka Kordiana.

Mimo że to Sławomir zawsze wiódł pierwsze skrzypce we wspinaczce po szczeblach kariery w przemyśle rozrywkowym, okazuje się, że na główny plan powoli wychodzi Kajra. Sławomira na Instagramie obserwuje nieco ponad 130 tysięcy fanów, ale za to piękną Magdalenę od jesieni na małych ekranach będzie mogło oglądać znacznie więcej widzów, i to co tydzień!

160980439 788054542109637 7606037289734925187 n

Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Był aktorem "M jak miłość"

CZYTAJ DALEJ

Kajra w Tańcu z Gwiazdami

Już od września co poniedziałek będziemy mogli oglądać nową edycję Tańca z Gwiazdami, popularnego programu emitowanego w telewizji Polsat. Produkcja zadbała o wiele znanych celebrytów. Na parkiecie zobaczymy m.in. Oliwię Bieniuk, Sylwię Bombę, Kingę Sawczuk, Radka Liszewskiego i wspomnianą już Kajrę, czyli Magdalenę Kajrowicz.

Sławomir pierwsze wątpliwości, co do udziału atrakcyjnej żony w roztańczonym show wylał już w jednym z wywiadów. Mówił wówczas, że boi się, że Kajra, dzięki intensywnym treningom zrzuci kilka kilogramów, a on zostanie przy swojej wadze. Pisaliśmy o tym tutaj.

Okazuje się, że to nie koniec festiwalu zazdrości Sławomira. Gwiazdor rock polo na łamach "Twojego Imperium" wygłosił swoje stanowisko na temat ewentualnego doboru partnerów w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami. Sławomir nie dopuszcza do siebie wiadomości, że jego atrakcyjna żona mogłaby tańczyć w parze z niemniej pociągającym Rafałem Maserakiem.

- Każdy tancerz będzie dla mnie akceptowalny byle nie Rafał Maserak. To największy macho, samiec alfa. Mogłyby pojawić się problemy - przyznał ostro muzyk w rozmowie z dziennikarzem "Twojego Imperium".

To stawia Kajrę w wyjątkowo niezręcznej pozycji. Wiadomym jest, że wybór partnerów zależy od produkcji, więc ciężko jej odnieść się do słów męża, bo nic nie może na to poradzić. Warto jednak ostudzić obawy Sławomira, który w swoim napiętym grafiku rozchwytywanego muzyka powinien znaleźć czas na głębszy oddech i przeanalizowanie całej sprawy. Rafał Maserak jest w szczęśliwym związku i, gdyby tego było mało, para od ponad roku cieszy się małym synkiem.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >