Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6" - Problemy z weselem Krzysztofa Żródło: facebook.com/rolnikszukazony

Sławomir z "Rolnik szuka żony" przez pandemię nie może wziąć ślubu

1 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jeden z uczestników szóstej edycji popularnego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony", Sławomir Banasiak zmaga się z poważnym problemem. Z powodu pandemii koronawirusa nie może wziąć ślubu ze swoją ukochaną Eweliną. Uroczystość miała odbyć się w zeszłym roku, jednak para zdecydowała się przenieść świętowanie nowej drogi życia na lepsze czasy. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy nadejdą.

  • Sławomir Banasiak przez pandemię koronawirusa nie może wziąć ślubu z ukochaną Eweliną
  • Nie wiadomo, kiedy ceremonia będzie możliwa do zaplanowania
  • Znajomi chcą się bawić na ich weselu

Pandemia koronawirusa sprawia, że życie wszystkich ludzi stało się zdecydowanie utrudnione nie tylko pod względem zdrowotnym, ale również organizacyjnym. Wprowadzane przez rząd restrykcje nie zezwalają na organizację dużych przedsięwzięć tj. komunie, chrzciny, czy wesela. Z tym ostatnim problemem zmaga się Sławomir Banasiak z "Rolnik szuka żony 6".

Sławomir z "Rolnik szuka żony 6" nie może wziąć ślubu

Sławek był jednym z ulubionych uczestników szóstej edycji popularnego show Telewizji Polskiej. Jej emisja zakończyła się pod koniec 2019 roku, a zatem na wczesnym etapie rozwoju pandemii koronawirusa na świecie. Wówczas nikt nie spodziewał się, że problem dotknie całego świata. Dzięki swojej odwadze, entuzjazmowi i chęci do zyskiwania nowych znajomości Sławomir nie mógł narzekać na zainteresowanie kandydatek.

Mężczyzna jest z wykształcenia strażakiem pożarnym, jednak dodatkowo zajmuje się także hodowlą pszczół. Pochodzi z małej wsi Gliznowo, położonej w woj. kujawsko-pomorskim niedaleko Włocławka. Podczas programu zaprosił do siebie trzy kandydatki: Małgorzatę, Martę oraz Natalię. Największe zainteresowanie wykazywał drugą z wymienionych, jednak spotkania nie przebiegały tak, jakby tego chcieli, zatem oboje uznali, że nic poważnego z tego nie będzie.

Banasiak zaskoczył wszystkich dopiero podczas specjalnego odcinka świątecznego. U jego boku pojawiła się wówczas piękna Ewelina i od razu zakomunikował, że to jego nowa ukochana, wobec której ma bardzo poważne plany. Jak powiedział, tak się stało.

Agnieszka Dygant rozbiera choinkęAgnieszka Dygant rozbiera choinkęCzytaj dalej

Niestety wcześniej wspomniana pandemia koronawirusa sprawiła, że na ich drodze pojawiło się kilka nieprzewidzianych problemów. Sławek oświadczył się swojej wybrance i zaplanowali ślub, który postanowili przełożyć na lepsze czasy. Sprawa na świecie potoczyła się tak, że obecnie realizacja ich planów jest niemożliwa.

Kiedy będą mogli wziąć ślub?

Niestety na to pytanie nie znają odpowiedzi nawet przyszli nowożeńcy. Warto tutaj podkreślić, że ich pierwotnie zaplanowany ślub miał się odbyć już ponad rok temu, jednak wówczas oboje mieli nadzieję, że pandemia ustanie i wszystko zacznie funkcjonować "po staremu" i będą mogli cieszyć się świętowaniem nowej drogi życia w licznym gronie i towarzystwie obu rodzin.

To wszystko nie jest takie proste. Pandemia nie ustaje, a z dnia na dzień padają bardzo wysokie liczby nowych, dziennych zachorowań. Wczoraj Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych 32 874 zachorowaniach na COVID-19 w Polsce. Te prognozy nie pozwalają Sławkowi i Ewelinie z optymizmem spoglądać w najbliższą przyszłość pod względem organizacji jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Istnieją zatem dwa prawdopodobne wyjścia: zdecydować się na ślub w bardzo skromnym gronie, bez wesela i hucznego świętowania, lub poczekać aż sytuacja pozwoli na organizację tego typu imprez. Znajomi nie ukrywają, że bardzo by chcieli pobawić się na ich weselu.

- Bardzo chcemy bawić się na ich weselu - powiedział w rozmowie z portalem "Pomponik" kolega Sławka z szóstej edycji programu, Seweryn Nowak.

Mamy nadzieję, że wszystko wkrótce się ułoży.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: radiozet.pl, pomponik.pl

Następny artykuł