Ślub od pierwszego wejrzenia, słowa uczestnika Żródło: youtube.com/ TVN7

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro krytykuje byłą żonę. "Nie potrafisz sobie ułożyć życia"

29 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w ostrych słowach zwrócił się na Instagramie do byłej żony. Adam jasno dał do zrozumienia Joannie, że nie życzy sobie, by wypowiadała się na jego temat i wyraził współczucie, że ta "nie potrafi ułożyć sobie życia".

Ślub od pierwszego wejrzenia nie przyniósł Joannie i Adamowi miłości, a przynajmniej nie wspólnej. Już po pierwszym odcinku widzowie byli negatywnie nastawieni od ich związku, a widząc późniejszy brak zaangażowania ze strony mężczyzny, nie wróżyli im wspólnej przyszłości.

Po kilku burzliwych tygodniach, które spędzili razem, oboje zadecydowali o rozstaniu, a wtedy każde poszło w swoją stronę. Wydawać by się mogło, że Adam od razu zapomniał o żonie i układając sobie życie o boku nowej partnerki, z którą doczekał się dziecka, unikał komentarzy na temat programu. Przynajmniej dotychczas.

Uczestnik show "Ślub od pierwszego wejrzenia" w ostrych słowach zwrócił się do byłej żony

Odkąd zakończyły się nagrania do 4. edycji programu, w której Adam i Joanna wzięli udział, o mężczyźnie mówiono raczej niewiele. On sam zdawał się stronić od mediów i dopiero po wielu tygodniach plotek potwierdził, że ma już nową partnerkę, a także, że został ojcem.

Inaczej wygląda to natomiast w przypadku Joanny, która wciąż szuka prawdziwej miłości, ale w zamian chętnie udziela wywiadów dla kolorowej prasy. Nie tak dawno, jak przytacza Plotek, w rozmowie z dziennikarką Party odpowiedziała na pytanie, "Czy współczuje Adamowi hejtu, jaki wylał się na niego po programie".

Trochę sobie na to zasłużył- stwierdziła.

Pojawiła się informacja o przyczynie śmierci Ryszarda Kotysa. Zdradziła ją serialowa żonaPojawiła się informacja o przyczynie śmierci Ryszarda Kotysa. Zdradziła ją serialowa żonaCzytaj dalej

Na reakcję ze strony Adama nie trzeba było długo czekać. Milczący jak dotąd uczestnik ŚOPW zamieścił na Instagramie obszerny wpis, w którym bezpośrednio zwrócił się do byłej żony, podkreślając, że nie życzy sobie, by ta wypowiadała się na jego temat.

Joanno! Jeżeli chodzenie do plotkarskich pisemek i portali sprawia Tobie przyjemność, to proszę bardzo, chodź. Wiedz jedno. Ja sobie nie życzę, abyś wypowiadała się więcej na mój temat. Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagrań i nie mam zamiaru czytać i słuchać po prawie dwóch latach tych bredni - napisał.

Adam triumfalnie zaznaczył również, że mimo nieudanego udziału w telewizyjnym show, udało mu się ułożyć życie. Jak podkreślił, jest z tego powodu bardzo szczęśliwy i "współczuje Joasi", że jej się tak nie powiodło.

Ja mam ciekawe i szczęśliwe życie i to jest najważniejsze i nie wracam do tego, co było kiedyś. Jeśli ty tak nie masz, nie potrafisz sobie ułożyć życia i czerpać z niego jak najwięcej, to współczuję - dodał.

Jak dotąd Joanna nie ustosunkowała się do ostrych słów byłego męża. Wygląda na to, że wzięła je sobie do serca i zrezygnowała z wypowiadania się na jego temat.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek

Następny artykuł