Świat według Bundych Żródło: Fot. kadr z serialu "Świat według Bundych"

Pamiętacie "Świat według Bundych"? Zwłaszcza serialowa Peggy zmieniła się nie do poznania

24 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

“Świat według Bundych” to serial, który w latach 90. zyskał ogromną popularność. Mimo że od jego emisji minęło już sporo lat, wciąż uwielbiamy bohaterów tej produkcji. Ci jednak sporo się zmienili przez te wszystkie lata.

Niektórzy aktorzy z popularnego sitcomu “Świat według Bundych” znacznie się zmienili. Jedną z osób, które przeszły szczególnie dużą metamorfozę, jest Katey Sagal, serialowa Peggy Bundy.

“Świat według Bundych” - jak zmienili się aktorzy?

Jednym z najważniejszych (zagrał we wszystkich odcinkach serialu!) aktorów “Świata według Bundych” był Ed O’Neil. Za rolę Ala otrzymał dwie nominację do Złotego Globu. Jednak jego największą pasją jest Jiu-Jitsu. Z kolei za jedno ze swoich największych osiągnięć uznaje zdobycie czarnego pasa.

- To największe osiągniecie w moim życiu, nie licząc dzieci - mówił Ed O’Neil.

świat według bundych

Blanka Lipińska popija drinki na Malediwach. Cena za jedną noc w kurorcie zwala z nógBlanka Lipińska popija drinki na Malediwach. Cena za jedną noc w kurorcie zwala z nógCzytaj dalej

Spektakularną metamorfozę przeszła Katey Segal, znana widzom serialu jako Peggy Bundy. Rozpoznawalna po swoich rudych włosach i niezbyt wysmakowanych stylizacjach, prywatnie kobieta z ogromną klasą. Niegdyś aktorka “Świata według Bundych” nadużywała tabletek odchudzających, a wszystko przez kult idealnej urody i sylwetki w Hollywood.

- Gdy miałam 12 lat, mieszkałam w tym samym budynku co Judy Garland. Jej córka Lorna Luft i ja byłyśmy koleżankami z sąsiedztwa. Mama Lorny miała mnóstwo różnych tabletek na stoliku nocnym i spała do południa, tak samo jak moja mama. Byłyśmy sobie bliskie. I oczywiście myślałam, że to normalne i że wszystkie mamy biorą tyle tabletek - mówiła w jednym z wywiadów.

świat według bundychChristina Applegate dorastała na oczach widzów “Świata według Bundych”. Dziś ma 49 lat, a w zamian za szaloną Kelly, możemy dziś podziwiać dojrzałą i świadomą kobietę. Kilkanaście lat temu aktorka zmagała się z rakiem piersi. Po wygraniu z chorobą nadal działa w świecie mediów.

- To nie jest łatwy proces. Nawet teraz, gdy minęło już pięć i pół roku, odczuwam fizyczny dyskomfort. Budzisz się i wciąż myślisz: '"Tak, to przydarzyło się właśnie mi'"- mówiła Applegate.

świat według bundychMłodszy brat serialowej Kelly też bardzo się zmienił. David Faustino przyznał, że jego prawdziwe nastoletnie życie zostało wykorzystane w tworzeniu scenariusza “Świata według Bundych”. Bud Bundy miał te same problemy, co aktor w rzeczywistości.

- Właściwie wszystko, co działo się w moim prawdziwym życiu, trafiało do scenariusza. Czy to walka z pryszczami ,czy po prostu dojrzewanie, kłopoty nastolatka - opowiadał Faustino.

świat według bundych

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł