Świat według Kiepskich Żródło: instagram.com/@basiamularczyk

Metamorfoza Barbary Mularczyk-Potockiej

4 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Basia Mularczyk zasłynęła z udziału w popularnym sitcomie “Świat według Kiepskich”. Widzowie poznali ją jako Mariolkę o buntowniczej duszy. Dziś aktorka nie przypomina już siebie sprzed lat, o czym mogą na własne oczy przekonać się obserwatorzy jej profilu w social mediach.

  • Telewidzowie znają Basię Mularczyk z roli Mariolki ze “Świata według Kiepskich”
  • Aktorka dołączyła do obsady serialu jako nastolatka
  • Przez lata wyrosła na piękną, elegancką kobietę
  • Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci
  • W świadomości wielu zawsze pozostanie jednak zabawną Mariolką

Fenomen produkcji “Świat według Kiepskich” doskonale podkreślają lata, przez które sitcom utrzymuje się na antenie telewizji Polsat. Premierowy odcinek opowieści o rodzinie Kiepskich zadebiutował na wizji na początku 1999 roku. Obecnie w naszym kraju praktycznie nie ma człowieka, który nie słyszałby o zapożyczonym z serialu powiedzonku “w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem”, a tym samym o zabawnych perypetiach pokręconej rodzinki Kiepskich. Jej nieodzowną częścią jest między innymi Basia Mularczyk.

Jak przez lata zmieniła się gwiazda sitcomu “Świat według Kiepskich”? Dziś Basia Mularczyk kwitnie

Basia Mularczyk widnieje w obsadzie serialu “Świat według Kiepskich” od początku powstania formatu. Na potrzeby produkcji wcieliła się w rolę córki Kiepskich, Mariolki. Warto wspomnieć, że w czasie, gdy na antenie Polsatu emitowano pierwszy odcinek serii, Basia Mularczyk była zaledwie 15-letnią dziewczyną.

Buntowniczą naturę serialowej Mariolki doskonale zna każdy entuzjasta “Świata według Kiepskich”. Odgrywana przez Basię Mularczyk postać niejednokrotnie pokazała swój niepokorny i nieco próżny charakterek. Mieszanka ta okazała się strzałem w dziesiątkę; losy Mariolki do dziś chętnie śledzi wielu telewidzów.

Życie prywatne Basi Mularczyk w niczym nie przypomina jednak tego, jakie wiedzie jej serialowa odpowiedniczka. Wiadomo, że gwiazda “Świata według Kiepskich” przez lata całkowicie zmieniła swój wizerunek. Obecnie prezentuje się na ściankach jako pełna elegancji kobieta, w której chwilami trudno rozpoznać przekorną Mariolkę z sitcomu.

Zarażona koronawirusem mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitalaZarażona koronawirusem mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitalaCzytaj dalej

Jedną z najważniejszych życiowych ról Basi Mularczyk jest bycie żoną i mamą. Wiadomość o ślubie aktorki obiegła Internet we wrześniu 2011 roku. Gwiazda serialu “Świat według Kiepskich” poślubiła Rafała Potockiego. Zapewniała media, że uroczystość była dokładnie taka, jak sobie wymarzyła.

Aktorka zadbała o każdy detal, także o suknię - ta powstała według jej autorskiego projektu. Trzeba przyznać, że wyglądała tamtego dnia wprost olśniewająco. Para doczekała się dwójki dzieci - córki Aleksandry i syna Jasia.

Na instagramowym profilu Basi Mularczyk, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, widnieje właściwie tylko jedna prywatna fotografia. Stanowi pamiątkę aktorki z dnia ślubu. To między innymi w ten sposób fani “Świata według Kiepskich” mogli przekonać się o tym, na jak piękną i elegancką kobietę wyrosła nastolatka, którą poznali w pierwszych odcinkach sitcomu.

“Aktorka jednej roli”

Choć Basia Mularczyk odmieniła swój wizerunek i poza “Światem według Kiepskich” brała udział w innych telewizyjnych projektach, wiele wskazuje na to, że utrwalony w świadomości widzów wizerunek Mariolki nie zamierza się od niej odczepić. Wielu osobom Basia Mularczyk już zawsze będzie kojarzyła się bowiem z buntowniczą córką Ferdynanda i Halinki.

O czym nie każdy wie, Basia Mularczyk pojawiła się na planie takich produkcji jak: “Pierwsza miłość” czy “Sprawiedliwi - Wydział kryminalny”. Wspomniane role były jednak epizodyczne. Poza paroma wymienionymi serialami i oczywiście “Światem według Kiepskich” próżno szukać Basi Mularczyk nawet na srebrnym ekranie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Koleżanka, Instagram, Filmweb, Onet

Następny artykuł