Szymon Hołownia opublikował zdjęcie ze ślubu Żródło: East News/PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 02.08.2015 Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki N/Z:Szymon Holownia

Szymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Kto był świadkiem?

23 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Szymon Hołownia opublikował zdjęcie ze ślubu. Pięć lat temu mężczyzna ożenił się z Urszulą Brzezińską, którą do dziś nazywa największą miłością swojego życia. Świadkami na uroczystości zostali: siostra panny młodej i kolega z pracy pana młodego.

Szymon Hołownia, popularny prezenter i jeden z głównych rywali Andrzeja Dudy w ostatnich wyborach prezydenckich, wrzucił do sieci zdjęcie o dużej wartości sentymentalnej. Wspomniał dzień, w którym wziął ślub cywilny ze swoją ukochaną, Urszulą Brzezińską.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska w towarzystwie świadków

Hołownia przez długi czas był jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. Nim zdecydował się na karierę polityczną, przez lata prowadził program rozrywkowy „Mam Talent”. Za każdym razem tuż obok niego na scenie stawał Marcin Prokop. Jak się okazuje, kolega z pracy towarzyszył Szymonowi Hołowni również w dniu zaślubin.

Marcina Prokopa i Szymona Hołownię łączy nie tylko znajomość z pracy, ale także przyjaźń poza nią. Nic więc dziwnego, że obaj mężczyźni pojawili się pięć lat temu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Świadkową życiowej wybranki Szymona Hołowni została natomiast jej siostra. Oprócz wymienionych czterech osób w uroczystości nie uczestniczyli żadni goście.

Jak napisał Szymon Hołownia na Instagramie, czteroosobowa uroczystość zaślubin to wydarzenie zorganizowane w stylu państwa młodych. Oboje dużo większą wagę przywiązywali do ceremonii w kościele. Jednak nawet tam nie zjawiło się dużo gości.

TVP w ogniu krytyki po zapowiedzi kolejnego odcinka TVP w ogniu krytyki po zapowiedzi kolejnego odcinka "Sanatorium miłości". Jutro ma się sporo wydarzyćCzytaj dalej

- To już pięć lat... Właśnie przypomnieliśmy sobie z Ulą, że wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu cywilnego (kościelny mieliśmy tydzień później, tę datę pamiętamy bardziej). Uznaliśmy, że skoro to nasz ślub, więc zrobiliśmy to po swojemu - na cywilnym byliśmy w sumie w piątkę (w tym świadkowie: Asia, siostra Uli i kolega, Marcin Prokop), na kościelnym: chyba w dziesiątkę, czy dwunastkę: tylko my i najbliżsi – napisał.

W dalszej części tekstu polityk postanowił podziękować swojej żonie za małżeństwo, które jest dla niego „najfajniejszą podróżą w życiu”. W kilku słowach dał jej do zrozumienia, że chce spędzić przy niej kolejne wspaniałe lata.

- Początek najfajniejszej podróży w moim życiu. Dzięki Uleńko! 105. rocznicy pewnie nie dożyję, ale jak medycyna pójdzie do przodu, to jeszcze 55. możemy przecież wyciągnąć – dodał.

Jak podaje Plotek, Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska poznali się dzięki programowi „Mam Talent”. Jeden z odcinków został bowiem nakręcony na lotnisku w Mińsku, gdzie przebywała obecna żona prezentera. Pani Urszula jest zawodowym żołnierzem i pilotem.

Programowi „Mam Talent” Szymon Hołownia zawdzięcza więc nie tylko przyjaźń Marcina Prokopa, ale także miłość Urszuli Brzezińskiej. Ostatni odcinek talent-show został wyemitowany jesienią 2019 roku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Żródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł