Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szymon Majewski zabrał głos w sprawie zwolnień w Polsacie. "Czuję się w obowiązku przerwać milczenie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.01.2023 18:09

Szymon Majewski zabrał głos w sprawie zwolnień w Polsacie. "Czuję się w obowiązku przerwać milczenie"

Szymon Majewski
KAPiF

Media huczą od plotek i doniesień na temat zwolnień w Polsacie. Po tym, jak Piotr Gąsowski postanowił odejść po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, w sprawie wypowiedział się Szymon Majewski. Także on został swojego czasu zwolniony przez Edwarda Miszczaka.

Nowy dyrektor programowy Polsatu formalnie obejmie tę funkcję, zastępując Ninę Terentiew, dopiero 16 stycznia. Mimo to w prasie nie brakuje sensacyjnych doniesień, jakoby już zaczęły się "czystki". Co mówią same gwiazdy na temat zmian w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Najpierw Piotr Gąsowski, teraz Szymon Majewski o zwolnieniach w Polsacie

Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z Polsatem w mediach społecznościowych w niezwykle miłych, wręcz nienaturalnie słodkich (biorąc pod uwagę okoliczności) słowach. "Będę tęsknić" dodała znacząco na koniec. Nie zająknęła się jednak ani słowem na temat przyczyn rozwiązania z nią umowy.

Nieco mniej oszczędny w słowach był Michał Wiśniewski, o którego odejściu z "Twoja twarz brzmi znajomo" wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. "Nie wiem, jak Kasia, ale ja z przyjemnością będę oglądał kolejną edycję i będę ją obserwował, by zrozumieć, co sprawiło, że tak dobrze, jeśli nie najlepiej funkcjonujący program przechodzi takie zmiany. Przede wszystkim życzę panu Miszczakowi, żeby nie zniszczył tego, co zbudowała Nina" wyznał z przekąsem.

Prawdziwą bombą była jednak decyzja Piotra Gąsowskiego, który sam podjął decyzję o odejściu z programu. "Podziękowano Kasi. [...] Odchodzę wraz z tobą" napisał na Instagramie, dodając, że nie będzie nikogo pozdrawiał personalnie, obawiając się, że byłby to "pocałunek śmierci". Po tych wszystkich wydarzeniach odezwała się inna osoba, w przeszłości zwolniona przez Miszczaka.

Szymon Majewski o zwolnieniu przez Edwarda Miszczaka

Tu po tym, kiedy pojawiła się wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, Majewski napisał krótki, ale wielce znaczący post w mediach społecznościowych. "Z Polsatu odeszła Kasia Skrzynecka. Twarz Edwarda brzmi mi bardzo znajomo" ogłosił.

Dziennikarz pracował w TVN od 2004 roku. Prowadził tam wiele programów rozrywkowych, w tym autorski "Szymon Majewski Show". 29 listopada 2012 zakończył współpracę z telewizją. Teraz podzielił się szczegółami swojego odejścia, nie powstrzymując się przed otwarcie kpiarskim tonem. Okazuje się, że stracił pracę, ponieważ w 2011 roku wziął udział w kampanii reklamowej PKO Banku Polskiego.

W kontekście zwolnień w Polsacie wiele osób pyta mnie, dlaczego Edward Miszczak wyrzucił mnie z TVN. Czuję się w obowiązku przerwać milczenie i w końcu to ujawnić. Tak, rzeczywiście miało to związek z tym, że zostałem twarzą PKO BP. Na moje nieszczęście, w siedzibie stacji, był wtedy bankomat tego banku i Edward, wypłacając gotówkę przy ludziach, nie mógł znieść faktu, że to Majewski mu płaci. Mimo że lubił mnie jako Miniratkę – napisał.

Zobacz zdjęcia:

Szymon Majewski
Szymon Majewski, fot. KAPiF
Szymon Majewski
Szymon Majewski, fot. KAPiF
Szymon Majewski
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Szymon Majewski
Edward Miszczak, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kasia Cichopek opowiedziała o kulisach pracy w "You Can Dance". "Niejednokrotnie dochodzi do spięć"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!