Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Tan France z "Queer Eye" Netflixa właśnie został z ojcem. Wraz z mężem doczekał się kolejnego syna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.05.2023 21:29

Tan France z "Queer Eye" Netflixa właśnie został z ojcem. Wraz z mężem doczekał się kolejnego syna

Netflix / Queer Eye
Fot. Rex Features/East News

Gwiazdor kultowych programów serwisu Netflix, jak „Queer Eye” oraz „Modni i modniejsi”, ogłosił, że właśnie ponownie został ojcem. Tan France oraz jego mąż Rob przywitali na świecie już drugą pociechę. Także ten syn urodził się z pomocą surogatki.

Korzystanie z usług surogatek jest w Stanach Zjednoczonych bardzo popularne. Do listy gwiazd, które wspomagają się tą metodą, właśnie ponownie dołączył prowadzący serii, której polski tytuł to „Porady różowej brygady”.

Tan France z „Queer Eye” Netflixa znowu został ojcem

France jest projektantem mody, biznesmenem i uwielbianym przez widzów współprowadzącym programów rozrywkowych Netflixa. To także gospodarz serialu internetowego „Dressing Funny”. W 2019 wydał pamiętniki o tytule „Naturally Tan”. Jest pochodzenia pakistańskiego, co czyni go jednym z pierwszych otwarcie homoseksualnych mężczyzn z Azji Południowej w show-biznesie. 

Obecnie wraz z mężem mieszka w Salt Lake City w stanie Utah. Rob France to pielęgniarz pediatryczny i ilustrator. Panowie wzięli ślub w 2007 roku: najpierw w Londynie, a później w Nowym Jorku, po legalizacji małżeństw osób tej samej płci w USA. Ich pierwszy syn przyszedł na świat w 2021 roku.

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Gwiazdor Netflixa i jego mąż zostali rodzicami po raz drugi

Tan France i jego mąż Rob w 2021 roku ogłosili na Instagramie, że spodziewają się pierwszego dziecka. Ich syna urodziła surogatka: chłopiec przyszedł na świat 10 lipca, siedem tygodni przed terminem, dlatego trzy tygodnie spędził w szpitalu.

Teraz panowie zdecydowali się na kolejne dziecko. France właśnie ogłosił na Instagramie narodziny drugiego chłopca. I w tym przypadku podziękował surogatce, która im to umożliwiła. Pochwalił się też, że noworodek po przyjściu na świat usłyszał tę samą muzykę, co ich pierwszy syn Ismail: piosenki Billie Eilish i Finneasa O’Connella.

Tan France z „Queer Eye” pochwalił się drugim synem

Witamy synka nr 2, Isaaca France'a, urodzonego w miniony weekend. Jest on doskonałym dopełnieniem naszej małej rodziny. Ogromne podziękowania dla naszej niesamowitej wojowniczej surogatki za podarowanie nam najwspanialszego prezentu, jaki można kiedykolwiek dać – napisał gwiazdor na Instagramie.

Pod fotografią, jaką udostępnili dumni tatusiowie, zaroiło się od gratulacji i ciepłych słów. Komentarze zostawili też Bobby Bark, Karamo Brown czy Antoni Porowski, którzy również prowadzą program „Queer Eye”. „Cudowny widok! Cieszę się waszym szczęściem”, „Moje dzieci mają dzieci”, „Wspaniała wiadomość! Tak się cieszę!” czytamy.

Zobacz zdjęcia:

Netflix / Queer Eye
Fot. instagram.com/tanfrance
Netflix / Queer Eye
Tan France z mężem Robem, fot. Rex Features/East News
Netflix / Queer Eye
Prowadzący programu „Queer Eye”, fot. Rex Features/East News