Swiatgwiazd.pl > Anna Świątczak

Anna Świątczak

Anna Świątczak
24.05.2023 19:38 Anna Świątczak o macierzyństwie i życiu w patchworkowej rodzinie. "Jedyna możliwość"

Anna Świątczak celebruje ostatnio pierwsze sukcesy swoich córek na polu muzycznym – Etiennette i Vivienne odziedziczyły po rodzicach talent, który dziś prezentują światu. W ramach cyklu “Mamą być” porozmawialiśmy z piosenkarką o cieniach i blaskach dorastania w rodzinie Wiśniewskich oraz o tym, jak odnajduje się jako matka w kolejnych etapach życia swoich dzieci.Gwiazda Ich Troje i liderka projektu Anka nie ukrywa, że wynosi wiele lekcji z rozmów ze swoimi dziećmi. Nie tylko tych dotyczących współczesnej rzeczywistości nastolatek, ale również stanowiących muzyczne inspiracje.

Anna Świątczak (EA)
18.06.2022 21:39 Opole 2022. Anna Świątczak wraz z córkami zachwyciła publiczność

Festiwal w Opolu trwa w najlepsze. Drugiego dnia na scenie zaprezentowała się m.in. Anna Świątczak, która jest wokalistką zespołu Anka. Na scenie nie zabrakło również dwóch córek artystki (ze związku z Michałem Wiśniewskim): Vievienne i Etiennette. Publika nie kryła zachwytu. To już kolejny raz kiedy widzowie mogą zobaczyć na scenie Annę Świątczak u boku swoich córek, które również spełniają się muzycznie. Nastolatki wystąpiły na festiwalu w Opolu jako chórek swojej mamy.

Anna Świątczak
24.03.2022 09:58 Anna Świątczak miała myśli samobójcze. Szczegóły porażają

Anna Świątczak dziś już figuruje pod nazwiskiem Żeńca, które zawdzięcza swojemu obecnemu mężowi, ale przez długi czas była znana jako druga żona Michała Wiśniewskiego. Jak się okazuje, choć jej przeszłość wydaje się bardzo kolorowa ze względu na występy w zespole Ich Troje, w rzeczywistości potrafiła być bardzo mroczna.Piosenkarka opowiedziała o swoich trudnych chwilach na łamach portalu Co Za Tydzień. Zwierzyła się, że w pewnym momencie zastanawiała się nawet nad odebraniem sobie życia.