Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Bogna Sworowska

Bogna Sworowska

Bogna Sworowska na okładce Playboya
18.03.2024 23:51 Jako jedyna Polka trafiła na okładkę "Playboya". Minęły 34 lata, a ona wciąż zachwyca figurą i NOWĄ fryzurą

Tylko jedna Polka zdobiła okładkę “Playboya" w Stanach Zjednoczonych. Trafienie na czołówkę pisma graniczy niemal z cudem, ale jej się udało. Bogna Sworowska 34 lata temu swoją urodą oczarowała założyciela pisma – Hugh Hefnera. A jak wygląda teraz? Ostatnio wsparła akcję społeczną i zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Aleksandra Żebrowska
24.09.2023 20:46 Ola Żebrowska pokazała tatuaż! Mało tego, namówiła też inną gwiazdę na identyczny

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny sprawia, że będzie o niej głośno. Na premierze spektaklu swojego męża pojawiła się z tatuażem. Później namówiła wicemiss Polonia na identyczny. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Teraz okazuje się, że grafika niesie specjalne przesłanie.

Bogna Sworowska
12.09.2023 21:57 Zakasowała wszystkie gwiazdy na pokazie. Skończyła 56 lat, ale na ściance nie ma sobie równych

We wtorkowy wieczór gwiazdy zjawiły się na premierze biżuterii Tomasza Ossolińskiego i YES. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Bogna Sworowska, która przed laty była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego modelingu. Obecnie 56-latka wciąż zachwyca urodą.