Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Edzia Z „Królowych Życia"

Edzia Z „Królowych Życia"

Dagmara Kaźmierska, Edzia
17.04.2024 09:18 "Szczeka tą jadaczką". Dagmara wyjaśnia Edzię raz na zawsze. Ujawniła gorzkie kulisy konfliktu

Dagmara Kaźmierska wiedzie ostatnio prym nie tylko z uwagi na występy w "Tańcu z Gwiazdami", ale także z uwagi na ostre opinie Edzi na temat jej udziału w programie. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała, jak czuje się po krytyce byłej przyjaciółki. Od czego tak naprawdę rozpoczęły się ich waśnie?

Dagmara Kaźmierska, Edzia
16.04.2024 11:15 To już prawdziwe starcie pomiędzy Edzią i Dagmarą. Nowak już może żałować swoich słów. "Niewdzięczna"

Po ostatnim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" w mediach społecznościowych znów zrobiło się głośno za sprawą Edzi. Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ostro skrytykowała jej udział w telewizyjnym show. Tym razem internauci nie puścili jej tego płazem. Rozpoczęła się mocna dyskusja.

Dagmara Kaźmierska/Edzia z "Królowych życia"
15.04.2024 11:21 Edzia nawet na chwilę nie odpuszcza Dagmarze. Już podsumowała ostatni odcinek "TzG"

W sieci ponownie wybuchała burza, po tym jak okazało się, że Dagmara Kaźmierska uzyskała awans do kolejnego odcinka “Tańca z gwiazdami”. Ta kwestię postanowiła ponownie skomentować Edzia z “Królowych życia”. Emocje między paniami sięgają zenitu. 

Edyta Nowak-Nawara
10.04.2024 22:04 Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów

Edzia z “Królowych życia” to kontrowersyjna postać. Kobieta wiele przeszła w życiu, teraz zdaje się, że odnalazła spokój u boku drugiego męża. Kim jest Adam Nawara?

Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. KAPiF; instagram.com/edzia_official_
08.04.2024 23:10 Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa

Występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” zostały ostro skrytykowane przez jej dawną przyjaciółkę z programu “Królowe życia”, Edytę Nowak-Nawarę. Gwiazda w ostrych słowach odpowiedziała na atak.

Dagmara Kaźmierska, Edzia
08.04.2024 13:07 Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce

Niedzielny występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" budzi skrajne emocje. Internauci zaczęli węszyć spisek w awansowaniu celebrytki do następnych etapów. W sprawie wypowiedziała się nawet Edzia z "Królowych życia". Takie słowa mogą zaboleć. 

Jacek Wójcik
31.03.2024 20:02 Jacek spotkał Edzię na ulicy. Przed samym „Tańcem z gwiazdami” z Dagmarą nagrali filmik z przekazem

Jacek Wójcik dopiero od niedawna kibicuje Dagmarze Kaźmierskiej w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz spotkał się z Edzią z „Królowych życia” i zamieścił wspólne nagranie. Co dzieje się w relacjach tych trojga?

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska/Edzia z "Królowych Życia"
25.03.2024 08:18 Edzia z "Królowych życia" obejrzała "TzG" i nie wytrzymała. Gdy wyczytali, że Dagmara zostaje w programie, napisała, co myśli o wynikach

Dagmara Kaźmierska i Edzia z “Królowych Życia” kiedyś były nierozłączne, ale od kilku lat pozostają w konflikcie. Pierwsza z pań tej wiosny podbija parkiet “Tańca z gwiazdami”. Po wynikach ostatniego odcinka, jej była przyjaciółka zabrała głos. Szczegóły.

Gabriel Seweryn z partnerem
02.12.2023 09:48 TYLKO U NAS: Partner rujnował życie Gabriela Seweryna? To przykre, co miało się dziać za zamkniętymi drzwiami. „Kamil był bardzo zły dla niego”

Gabriel Seweryn nie żyje. Niestety jego ostatni związek nie był tym wymarzonym. Pojawiły się przykre informacje na temat tego, jak traktował go partner.

Gabriel Seweryn i Edzia z Królowych życia
01.12.2023 08:38 TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" komentuje film z błagającym o pomoc Gabrielem Sewerynem. Zwróciła uwagę na dwie rzeczy

Gabriel Seweryn nie żyje. Dobrze znała go Edyta Nowak z programu “Królowe życia”. Po tym, jak obejrzała wstrząsające nagranie, rzuciła nowe światło na sprawę. Co zdaniem Edzi działo się z projektantem?

Edzia z "Królowych życia"
23.10.2021 02:00 Edzia z „Królowych życia" przeszła wielką metamorfozę. Fani jej nie poznają

Edzia z "Królowych życia" cieszy się coraz większą popularnością. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 120 tysięcy internautów. Okazuje się, że sława w życiu gwiazdy pojawiła się w parze z miłością i bardzo pozytywnie wpłynęła na jej życie. Edzia przeszła właśnie spektakularną metamorfozę. Edzia z "Królowych życia" jest najlepszą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej. Widzowie pokochali ją za szczerość, charyzmę i nietuzinkową osobowość. Czy przyzwyczają się do jej nowego wizerunku?