Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Etiennette Wiśniewska

Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski
04.02.2024 15:09 Ten wybryk córki Wiśniewskiego nie dotarł do prasy. Wszystko wydało się przez przypadek. Nie przejdzie bez echa

Michał Wiśniewski o swojej prywatności chętnie mówi publicznie, podobnie jak część jego dzieci. Nie do wszystkich informacji zdążą jednak dotrzeć media. Córka muzyka w jego programie pokazała widzom tajemnicę, o której nikt nie wiedział. Ten wybryk pozostanie z nią na całe życie.

Jak dzieci Michała Wiśniewskiego zareagowali na coming out siostry?, fot. KAPIF
04.10.2023 18:09 Dziecko Michała Wiśniewskiego zrobiło coming out. Reakcja rodzeństwa? To wideo tylko u nas

Etiennette Wiśniewska jest lesbijką. Trzecie dziecko Michała Wiśniewskiego zrobiło coming out. Jak na jej “wyjście z szafy” zareagowało starsze rodzeństwo – Xavier i Fabienne? Tylko u nas.

Michał Wiśniewski
25.07.2023 12:07 16-letnia córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż. Nie ma wątpliwości, co przedstawia. To na część ojca?

Chyba żadne z dzieci Michała Wiśniewskiego nie poszło w ślady artysty tak jak 16-letnia Ettienette Wiśniewska. Nastolatka pochwaliła się w mediach społecznościowych reakcją ojca na jej nowy pomysł. Symboliczna ozdoba może zostać z nią już na zawsze.

Anna Świątczak
24.05.2023 19:38 Anna Świątczak o macierzyństwie i życiu w patchworkowej rodzinie. "Jedyna możliwość"

Anna Świątczak celebruje ostatnio pierwsze sukcesy swoich córek na polu muzycznym – Etiennette i Vivienne odziedziczyły po rodzicach talent, który dziś prezentują światu. W ramach cyklu “Mamą być” porozmawialiśmy z piosenkarką o cieniach i blaskach dorastania w rodzinie Wiśniewskich oraz o tym, jak odnajduje się jako matka w kolejnych etapach życia swoich dzieci.Gwiazda Ich Troje i liderka projektu Anka nie ukrywa, że wynosi wiele lekcji z rozmów ze swoimi dziećmi. Nie tylko tych dotyczących współczesnej rzeczywistości nastolatek, ale również stanowiących muzyczne inspiracje.

Etiennette Wiśniewska
28.04.2023 21:42 Etiennette Wiśniewska, u boku matki, w androgenicznej stylizacji. Tak zaprezentowały się na gali

Etiennette Wiśniewska zaskoczyła wszystkich swoją elegancką kreacją. Córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się na gali Woman Power u boku swojej znanej mamy i urzekła wszystkich zgromadzonych.To nie pierwszy raz, kiedy utalentowana pociecha czerwonowłosego muzyka szokuje fanów. Tym razem wywołała powszechne zdumienie nie swoim pięknym głosem, ale stylową kreacją. 

córka Michała Wiśniewskiego
13.04.2023 18:57 Nagranie z córką Michała Wiśniewskiego krąży w sieci. Internauci nie mogli tego przemilczeć, tak je skomentowali

Lider zespołu Ich Troje ma pokaźną gromadkę dzieci. Ze wszystkimi ma doskonały kontakt, a kolejne pociechy okazują się mieć ogromną charyzmę sceniczną. Córka Michała Wiśniewskiego zyskuje ogromną popularność w mediach społecznościowych.Etiennette Wiśniewska, córka Michała i Anny Świątczak, ma szesnaście lat. Mimo to już stawia pierwsze kroki na scenie razem z tatą, a sama zyskuje coraz więcej fanów w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 41 tysięcy osób, a konto na TikToku – niemal 56 tysięcy.

Etiennette Wiśniewska
11.04.2023 21:57 Córka Michała Wiśniewskiego już nie wygląda jak na zdjęciu. Fanka: "Co się stało?"

Córka Michała Wiśniewskiego Etiennette Wiśniewska zdecydowała się na metamorfozę. Etiennette Wiśniewska zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zobaczyć możemy jej nową fryzurę. Młoda gwiazda nie boi się eksperymentów dotyczących wyglądu. Czy to właśnie nowy kolor włosów będzie od teraz elementem jej artystycznego image'u? 

Córka Michała Wiśniewskiego
04.04.2023 16:50 Tak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego. Mnóstwo komentarzy pod nagraniem Etiennette

Etiennette to nastoletnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Dziewczyna ma już za sobą pierwsze kroki na scenie wraz ze sławnymi rodzicami. Internauci z zainteresowaniem obserwują to, jak zmienia się na przestrzeni lat.Nastolatka coraz śmielej stawia kroi w stronę show-biznesu. Po rodzicach odziedziczyła talent wokalny, a jej życiu w mediach społecznościowych przyglądają się tysiące internautów. Niedawno udostępniła filmik, pokazując swój najnowszy wizerunek.

Michał Wiśniewski EA
11.11.2022 19:33 Michał Wiśniewski przekazał wyczekiwane wieści ws. córki. Spełniła największe marzenie

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem gromadki dzieci, a część z nich postanowiła pójść w jego ślady i rozwija się muzycznie. Jedną z nich jest Etiennette, która swego czasu otrzymała możliwość występu na scenie u boku swojego ojca. Jak poinformował sam artysta, nastolatka wydała swój singiel.Wokalista zespołu Ich Troje ogłosił radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu opublikował zdjęcie z córką ze wspólnego występu i pełen dumy poinformował o kolejnym sukcesie muzycznym Etiennette.

Michał Wiśniewski
28.09.2022 12:50 Michał Wiśniewski ogłosił wspólny sukces z córką. Rozwijają muzyczną karierę

Michał Wiśniewski pochwalił się w sieci radosną nowiną. Piosenka artysty i jego córki Etiennette została właśnie uhonorowana w niesamowity sposób. Gwiazdor i jego bliscy mają teraz niemałą okazję do świętowania wspólnego sukcesu ojca i córki.Wokalista nie od dziś powtarza, że najważniejsza w jego życiu jest rodzina, z którą w ostatnim czasie spędza naprawdę sporo czasu. Gwiazdor jest obecnie w szczęśliwym związku małżeńskim ze swoją piątą żoną Polą, z którą razem wychowuje swoje dzieci: Xaviera, Fabienne, Etiennette, Vivienne oraz Falco Amadeusa.Jakiś czas temu Michał Wiśniewski zdecydował się na połączenie swojego życia prywatnego z karierą zawodową i jednocześnie pomóc swojej córce Etiennette, która od małego przejawiała talent muzyczny. Gwiazdor postanowił nagrać z pociechą wspólną płytę, która już teraz zyskuje uznanie krytyków i cieszy się sympatią publiczności.

Etiennette Wiśniewska
14.08.2022 08:20 Internauci ocenili występ Etiennette Wiśniewskiej w Mrągowie

Za nami 25-lecie zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski świętował wielkie wydarzenie, a jego wyjątkowy koncert w Mrągowie był emitowany na stacji Polsat. Na scenie oprócz Michała pojawili się zaproszeni goście w tym m.in. córka wokalisty, Etiennette, która zaprezentowała przed słuchaczami swój muzyczny talent.Michał Wiśniewski niezmiennie od ćwierćwiecza prężnie działa w szeroko pojętej branży medialnej, jednak muzykę od zawsze stawia na pierwszym miejscu. Po 25 latach na scenie nie mogło zabraknąć uroczystego zwieńczenia kariery.

Michał Wiśniewski
02.02.2022 01:00 Córka Michała Wiśniewskiego ukradła mu Instagram. Opublikowała niebywałe nagranie

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Gwiazdor pochwalił się niedawno swoim nowym albumem, który stworzył w duecie ze swoją córką Etiennette. Teraz dziewczyna postanowiła podziękować za ciepłe przyjęcie ich dzieła za pomocą social mediów taty.Michał Wiśniewski jest popularnym polskim wokalistą. Prywatnie muzyk doczekał się piątki dzieci, które są prawdziwym oczkiem w jego głowie. Jedna z córek piosenkarza postanowiła ukraść Instagrama taty i opublikować na nim ważny komunikat.