Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek

Kinga Rusin/Przemysław Czarnek
20.02.2024 16:11 Znana dziennikarka ujawniła, kto będzie następcą Andrzeja Dudy! W sieci wrze, a ona nie przebiera w słowach

W mediach od wielu tygodni trwa poruszenie odnośnie polityki w naszym kraju, nic dziwnego, gdyż obywatele mogą zauważyć, iż choćby podczas posiedzeń Sejmu emocje sięgają zenitu. Teraz jedna ze sławnych dziennikarek zabrała głos i wyjawiła, kto według niej zostanie następcą Prezydenta Andrzeja Dudy. Szczegóły. 

Przemysław Czarnek / Dzban Roku
24.01.2024 19:56 Przemysław Czarnek ponownie "Dzbanem Roku"! Skomentował: "Pieszczota i nobilitacja, bardzo dziękuję"

Przemysław Czarnek właśnie po raz kolejny został wyróżniony tytułem „Dzbana Roku” za 2023. Głośną nagrodę przyznały mu setki tysięcy Polaków, jak na to zareagował?

Kim jest Katarzyna Czarnek?
14.01.2024 07:53 Żona Przemysława Czarnka to prawdziwa piękność. Sprawdziliśmy, kim jest i czym się zajmuje

Przemysław Czarnek przez kilka lat obejmował urząd Ministra Edukacji. Ostatnio głośno było o jego wypowiedzi w sprawie Kamińskiego i Wąsika oraz zarzutach w stronę Marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Wiedzieliście jak wygląda żona Przemysława Czarnka? Jest nie tylko urodziwa, ale również bardzo utalentowana.

Córka Przemysława Czarna wzięła ślub, fot. EastNews
24.07.2023 11:55 Córka ministra Czarnka wzięła ślub! Suknia wzbudziła kontrowersje. Do sieci trafiły zdjęcia

Julia Czarnek wzięła ślub. Zdjęcia z ceremonii trafiły do sieci. Jaki prezent dla nowożeńców miał Przemysław Czarnek? “Fakt” zwrócił uwagę na suknię panny młodej, która wzbudziła sporo kontrowersji.