„The Voice Senior" Żródło: screenshot z dnia 6 lutego 2021, „The Voice Senior", produkcja TVP

Kurski zabrał głos podczas „The Voice Senior". Reakcja Piaska hitem sieci

7 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Finał najnowszej edycji „The Voice Senior" już za nami. Mało kto jednak mógł przewidzieć, że w studiu nagle pojawi się Jacek Kurski, który zacznie opowiadać o wysokiej oglądalności TVP i powodowach, dla których tak się dzieje. Kamera zdążyła uchwycić reakcję Piaska na słowa prezesa stacji. Stała się hitem sieci.

  • Co powiedział Jacek Kurski podczas finału „The Voice Senior"
  • Dlaczego reakcja Piaska zwróciła uwagę
  • Czemu fani są zaniepokojeni posadą piosenkarza w TVP

„The Voice Senior" doczekało się dwóch edycji, a każda okazała się ogromnym sukcesem. Publiczność chętnie zasiada przed telewizorami, by śledzić wokalne zmagania seniorów. 6 lutego odbył się finał 2. edycji, którą zwyciężyła Barbara Parzyczewska. Uwagę internautów zwróciły jednak nie słowa Jacka Kurskiego, a reakcja Piaska.

Jacek Kurski podczas finału „The Voice Senior"

Podczas finał „The Voice Senior" uczestnicy, jurorzy i prowadząca zasiedli przy długim białym stole, by wspólnie porozmawiać o udziale w programie i swoich odczuciach. W pewnym momencie dołączył do nich prezes stacji. Jacek Kurski uznał, że to doskonały moment, by pochwalić się wynikami oglądalności TVP.

- Jesteśmy takim górotworem oglądalności, a pozostałe stacje to takie podziemne rzeczki - powiedział.

Postanowił także sam odpowiedzieć na pytanie, czemu widzowie tak chętnie wybierają akurat Telewizję Polską. Twierdzi, że to dzięki wiarygodności stacji i zaufaniu, jakim widzowie ją darzą.

W W "M jak miłość" grała dziewczynę Pawła Zduńskiego. Dziś Joanna Sydor onieśmiela fanów odważnymi kadramiCzytaj dalej

- To jest uczciwy program, tutaj nikt z uczestników nie oszukuje, nikt z produkcji, nikt nie ma swoich faworytów. Myślę, że ta olbrzymi oglądalność tego programu jest wynikiem tego, żeludzie mają po prostu zaufanie do państwa, do programu, do muzyki, do Telewizji Polskiej - stwierdził.

Kamerom udało się w chwili przemówienia Jacka Kurskiego uchwycić wyraz twarzy Andrzeja Piaseckiego, który nie umknął bacznym obserwatorom. Choć jego twarz zaledwie mignęła, od razu było widać, że postanowił za wszelką cenę nie okazywać emocji. Brak mimiki wydał się widzom bardzo znaczący.

- Mina Piaska w trakcie "orędzia" okraszonego wykresami bezcenna - zwrócił w komentarzu uwagę czytelnik Pudelka.

Piasek mógł stracić posadę w TVP?

Wiele osób uważa, że zachowanie i stosunek Piaska do PiS-u, jaki pokazał podczas hucznych obchodów swoich 50. urodzin, może go kosztować posadę w TVP. Piosenkarz miał podczas imprezy skandować "J**** PiS i Konfederację" w towarzystwie Majki Jeżowskiej i Nergala.

Telewizja Publiczna ustosunkowała się do zachowania jurora „The Voice Senior" stwierdzając, że nie akceptuje wulgarnego zachowania. To zaniepokoiło fanów wokalisty, którzy uznali, że za swoje zachowanie Piasek może nawet stracić pracę. Dodatkowo zaczęli się martwić po oświadczeniu wydanym przez TVP.

- Skład jurorów formatu "The Voice Senior" jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie - ogłoszono.

Samo TVP jeszcze nie odniosło się do plotek. Czas pokaże, czy Andrzej Piaseczny będzie oceniał uczestników popularnego show w kolejnej edycji. Jego wyraz twarzy jednak dla większości jest sygnałem, że piosenkarz nie darzy stacji sympatią.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: TVP, Pudelek

Następny artykuł