Swiatgwiazd.pl
Tomasz Adamek zorganizował córce wesele na 200 osób. Zapłacił za nie 300 tysięcy złotych

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tomasz Adamek zorganizował córce wesele na 200 osób. Zapłacił za nie 300 tysięcy złotych

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeden z najsłynniejszych polskich bokserów, Tomasz Adamek wydał starszą córkę za mąż. "Super Express" ustalił, że ceremonia kościelna i wesele mogło kosztować go nawet 300 tys. złotych. Uroczystość odbyła się w Stanach Zjednoczon

  • Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż

  • Uroczystość odbyła się w Stanach Zjednoczonych

  • Wg „Super Expressu” wesele miało kosztować boksera nawet 300 tys. złotych

Wesele córki Tomasza Adamka odbyło się 1 maja w USA. Bokser marzył, by uroczystość miała iście bajkowy charakter, zatem postanowił wynająć luksusowy zamek w stanie New Jersey, gdzie mieszkają od wielu lat. 

Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż

Jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych polskich pięściarzy, Tomasz Adamek na początku kwietnia wydał komunikat, w którym ogłosił, że jego starsza córka, Roksana wyjdzie za mąż. 

W rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że pierwotnym założeniem było, by uroczystość odbyła się w Polsce, jednak z uwagi na w dalszym ciągu panującą pandemię koronawirusa zdecydowali się pozostać w Stanach Zjednoczonych.

Marzeniem Adamka było ujrzeć córkę w wyjątkowej kreacji ślubnej, oraz, by wesele odbyło się w wyjątkowym miejscu. W tym celu wynajął luksusowy zamek w stanie New Jersey, a wszystko poszło po jego myśli.

Roksana wyglądała zjawiskowo. Jej suknia ślubna była bogato ozdobiona, a włosy spięła w kok. Na głowie miała włożony diadem. Krótką relację z uroczystości wstawiła na InstaStories młodsza siostra Roksany, Weronika.

Wesele córki Adamka kosztowało 300 tys. złotych?

Ślub odbył się w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w miejscowości Harrison. Na weselu zjawiło się ponad 200 osób, w tym m.in. trenerzy oraz asystenci Tomasza Adamka.

Goście bawili się w The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey. Niestety przez pandemię koronawirusa na weselu nie mogli zjawić się krewni panny młodej i jej rodziny z Polski, jednak wszystko mogli podziwiać podczas internetowej relacji.

Do ciekawych informacji dotarł „Super Express”, który ustalił, że Tomasz Adamek mógł wydać na ślub córki nawet 300 tys. złotych. Jednak przypuszczenia mogą być całkowicie słuszne, zważywszy na fakt, że na stole pojawiły się takie rarytasy jak: steki, ryby, kurczaki i najrozmaitsze sałatki.

Tomasz Adamek w programie Kuby Wojewódzkiego zaznaczył, że w jego domu istnieją pewne zasady. Małżonek starszej córki został osobiście przez niego wskazany i w przypadku młodszej sytuacja będzie wyglądać tak samo.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda wyznała, dlaczego nie sypia z mężem

  • W wyjątkowy sposób upamiętniono Krzysztofa Krawczyka

  • Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację, pokazała relację z pobytu w szpitalu

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >